Škodateam – Fotíme kalendář Škodateam 2016

Sraz v Běšinech je za dveřmi, tak se pojďmě podívat, jak vznikal kalendář Škodateamu pro příští rok, který zde bude mít premiéru. Nyní už ale nechme hovořit hlavního tvůrce:

Stál přede mnou nelehký úkol, nafotit 10. kalendář Škodateamu. Deset let je už slušná historie a já chtěl, aby nový kalendář byl jiný, speciální, neokoukaný … Jedním z prvních kdo mne napadl byl fotograf, ale podle mě hlavně designér a umělec Vladimír Cettl (vladimircettl.com, Vladimírovo facebook). Určitě ho i Vy znáte jako zapáleného škodováka a také fotografa vraků aut.

Mohlo by vás zajímat:  Pozvánka na Podzimní sraz Škoda v Běšinech

Slovo dalo slovo a tak jsme v polovině srpna vyrazili. Já, fotograf Vladimír, Dívka Škodateamu Martina Řezanková a loňská Dívka Pája. Před sebou jsme měli celý víkend a vozy Škoda 450, Stejšn, Octavia, 1100 MBX, 1000 MB B5, 100, 110R, 130 RS, 130LR, Garde, Rapid cabrio, MTX Roadster105 limuzína.

A jak vše probíhalo? Abych nemohl být nařčen, že si vymýšlím, že si zážitky přikrášluji, necháme promluvit důkazní materiál = fotografie.

Kalendář slavnostně představíme na srazu v Běšinech 19. září a vězte, že se máte na co těšit! Na srazu samozřejmě proběhne i autogramiáda s Martinou a chybět nebude ani Vladimír Cettl!

Mohlo by vás zajímat:  Spolehlivý autoservis kousek od Prahy

Víte už teď, že nový kalendář prostě musíte mít? Já Vám v tom bránit nebudu :), objednat si ho můžete zde!

Zdroj: Škodateam