Společnost Mountune uvádí na trh novou značku pro upgrade vozů VW Group

Golf 2472672 960 720[3]

Mountune, výkonná společnost, která se tradičně specializuje na společnost Ford, rozšiřuje svoji činnost o novou značku určenou pro ladění vozidel skupiny Volkswagen. Nová značka, nazvaná M52, je tvořena ve spolupráci s výrobcem slitinových kol fifteen52. Mountune tvrdí, že „nadšencům VW nabídne stejnou úroveň služeb, aut a výkonů, jakou si zákazníci společnosti Mountune užívají již více než deset let“.

Mountune pro VW

M52 nejprve nabídne řadu upgradu dílů a balíčků pro modely:

  • Mk7/7.5 Golf GTI a
  • Golf R.
Mohlo by vás zajímat:  BMW 3 Touring - úprava od AC Schnitzer

Patří mezi ně upgrade etapy 1 a modernizace indukčního systému, přičemž v průběhu roku 2019 bude nabízeno více upgradů hardwaru a softwaru. Zákazníkům s převodovkami DSG se nabízí také bezplatná kalibrace převodů, která umožňuje rychlejší změny a lepší odezvu při nízkých otáčkách.

Seznamte se blíže se společností Mountune

Tato společnost sídlí v Brentwoodu, v Essexu, jen kousek od sídla britského Fordu. Mountune je dobře známá tím, že je jedinou společností, u které si majitelé Fordů mohou nechat udělat modifikace (schválené výrobcem), aniž by došlo ke ztrátě záruky. Historie této společnosti je ale spojena také s Volkswagenem – dodává závodním Formulím 2 na čtyři sezóny vyladěné 1,8litrové motory Audi. Dosud však není jasné, zda nové produkty poruší záruku skupiny VW Group.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora