Porsche 914 na prodej

Základní modely Porsche to nikdy neměly snadné. Majitelé Boxsteru jsou prý jen ti neúspěšní, co nemají na typ 911, majitelé 924 si zase koupili motor z dodávky v líbivé karoserii. Pravda pochopitelně není ani jedno. A tenhle trend odstartoval už typ 914, někdy také prodávaný pod názvem Volkswagen-Porsche. Jenže tahle kranatá klasika jde zrovna do módy a navíc má skvělou koncepci.

Číst více

Porsche 914 – Jízdní dojmy

Co si budeme nalhávat, léto pomalu končí a slunných dnů bude čím dál méně. Přesto jsem si našel jeden krásný den, abych pro vás mohl projet kamarádovo Porsche 914. Jak můžete vidět z fotek, Porsche bylo až na pár drobností ve velmi dobrém stavu a jízda to byla opravdu krásná. Neméně zajímavá je …

Číst více
TEST Porsche 914

TEST Porsche 914

Co si budeme nalhávat, léto pomalu končí a slunných dnů bude čím dál méně. Přesto jsem si našel jeden krásný den, abych pro vás mohl projet kamarádovo Porsche 914. Jak můžete vidět z fotek, Porsche bylo až na pár drobností ve velmi dobrém stavu a jízda to byla opravdu krásná. Neméně zajímavá je i historie toho automobilu.

Číst více