210108 Ioniq5 Teaser Front

Hyundai Motor Company vyvolává nemalá očekávání prvními fotografiemi modelu Ioniq 5

Společnost Hyundai Motor Company dnes odhalila první fotografie dlouho očekávaného středně velkého CUV IONIQ 5, prvního modelu značky IONIQ, specializující se výhradně na elektromobily. IONIQ 5 bude prvním vozidlem zkonstruovaným na základě modulární platformy E-GMP (Electric-Global Modular Platform) koncernu Hyundai Motor Group. Inovativní platforma je koncipována výhradně pro novou generaci …

Číst více
202007 Ionity Hyundai Kona Side 1

Hyundai spustil celoevropskou službu Charge myHyundai, usnadňující nabíjení na veřejných stanicích

Společnost Hyundai Motor spustila službu Charge myHyundai, která umožňuje jednotný přístup k veřejným nabíjecím stanicím v celé Evropě. Majitelé vozů Hyundai s elektrickým nebo plug-in hybridním pohonem budou mít přístup k největší nabíjecí síti v Evropě prostřednictvím jedné karty nebo aplikace. Další výhodou je snadná úhrada za odebranou elektrickou energii. Služba nabízí všem zákazníkům atraktivní tarify přizpůsobené jejich preferovanému způsobu nabíjení.

Číst více
New Hyundai Kona Electric (1)

Design, technologie, nulové emise: Nová Kona Electric přichází s řadou vylepšení

Společnost Hyundai Motor představuje modernizovaný model Hyundai Kona Electric, úspěšné malé SUV s elektrickým pohonem. Početná vylepšení se týkají především designu, technologií a praktičnosti. Nová Kona Electric je díky tomu pro zákazníky ještě lepším a přitažlivějším produktem. Hyundai Kona Electric překonává od svého uvedení na evropský trh v roce 2018 všechna očekávání díky výkonnému elektrickému pohonu, dlouhému dojezdu a elegantnímu vzhledu SUV.

Číst více
202007 Ionity Hyundai Kona Side 1

Hyundai Motor Group vstupuje do projektu IONITY, nejdůležitější sítě pro rychlé nabíjení elektromobilů v Evropě

Společnost Hyundai Motor Group vstoupila jako strategický partner a akcionář do podniku IONITY, který disponuje největší sítí rychlonabíjecích stanic v Evropě. Hyundai Motor Group – včetně značek Hyundai a Kia – urychlí svou účastí v tomto společném podniku rozšiřování sítě vysokovýkonných nabíjecích stanic podél evropských dálnic, a podpoří tak proces směřující k širokému …

Číst více
TEST Hyundai Ioniq Plug-In Hybrid – babí léto s pluginem

TEST Hyundai Ioniq Plug-In Hybrid – babí léto s pluginem

Redakčním testem nám prošel Hyundai Ioniq ve verzi Plug-in Hybrid. Jaký vlastně je? Značka Hyundai nám jako první ve svém modelu Ioniq nabízí všechny tři druhy elektrifikovaného pohonu. Ioniq se nabízí ve verzi Hybrid, Electric a Plug-in Hybrid. O verzi s plně elektrickým pohonem Electric, psal kolega v jednom z našich nedávných testů. Nyní jsme měli možnost vyzkoušet poslední nabízený model Ioniqa a to ve verzi Plug-in Hybrid.

Číst více
TEST Hyundai I 40 – výborný společník nejen na dlouhé cesty

TEST Hyundai I 40 – výborný společník nejen na dlouhé cesty

Právě jsme otestovali modernizovaný Hyundai I40 a to ve verzi kombi s výbavou Premium a paketem Luxury s panoramatickou střechou. Jedná se o velice praktické kombi, které má mezi svými konkurenty v dané třídě již vydobytou pevnou pozici. Škoda Superb, Ford Mondeo, Volkswagen Passat, nebo námi nedávno testovaná Mazda 6, ti pro Hyundai opravdu nejsou lehcí soupeři. Námi testovaná verze byla vybavena naftovou sedmnáctistovkou s automatickou převodovkou.

Číst více
TEST Hyundai IONIQ Electric

TEST Hyundai IONIQ Electric

Hyundai Ioniq je k dispozici ve variantách Electric a Hybrid, během letošního roku má přijít ještě varianta Plug-in hybrid. Podívejte se na test elektromobiu Ioniq Electric.   Exteriér Na poměry elektromobilů je Ioniq relativně nenápadné auto. Ve variantě Electric zaujme hlavně plné provedení masky v šedé barvě. V zadní části …

Číst více
TEST Hyundai i30 1,0 T-GDI

TEST Hyundai i30 1,0 T-GDI

Hyundai i30 se v loňském roce stalo pátým nejprodávanějším autem u nás. Nyní přichází v nové generaci, zatím je k dispozici hatchback, ale na autosalonu v Ženevě byla už představena i varianta combi, a přijít by měla i sportovní verze N. Exteriér Oproti předchozí generaci dostala nová i30 uhlazenější design. Jediným prvkem, který najdeme napříč modelovou řadou Hyundai i nadále zůstává výrazná šestiúhelníková maska.

Číst více