Stylový Ford Puma představen v nejlepší výbavě Titanium X

Na autosalonu ve Frankfurtu se neprezentují jen nové modely a koncepty vozů, ale také výbava a s nimi spojené technologie. A právě s prezentací výbavy tam dorazil automobilka Ford. Představila novou Puma Titanium X, která výbavou rozšířila nedávno prezentovaný ST-Line X. Podívejme se, co výbava nabízí.

Bohatší a detailnější výbava

Před pár měsíci představila automobilka Ford model ST-Line X. Nyní na frankfurtském autosalonu představila nový malý crossover Puma Titanium X, který předchozí model doplňuje právě o výbavu. Výbava se obohatila o pár stylistických detailů, kterými jsou například osmnáctipalcová kola s deseti paprsky.

Luxusní interiér

Při pohledu do interiéru nás ohromí luxusní nádech (např. kůží čalouněný volant, imitace dřevěného obložení kolem přístrojového štítu, bezdrátové nabíjení telefonu, audio-systém a mnoho dalších). Není to ovšem jen o luxusu. Výhodou je velká praktičnost interiéru. Především sedadla jsou uzpůsobena tak, aby přinesla maximální využití a pohodlí.

Podíváme-li se na exteriér, upoutají naši pozornost leskle černé doplňky dekorované chromováním. Je to evidentní především na:

  • masce chladiče
  • předních mlhových světlometech
  • prahových lištách

Zrcátka, která ukrývají světla, mají barvu karoserie, a v zadní části zaujme naši pozornost ochranná lišta nárazníku ve stříbrné barvě.

Co se týče výkonu vozu, tak o ten se bude starat 1.0 litrový tříválcový motor EcoBoost s výkonem buď 92 kW nebo 114 kW, který je doplněný o mild-hybridní systém. Vůz je vybavený systémem rozpoznávání dopravních značek, adaptivním tempomatem nebo systémem udržení se v jízdním pruhu.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora