Stylový pickup na základě Land Roveru Defender

V poslední době se o úpravci Kahn Design mluví především díky šestikolovému Defenderu s označením Flying Huntsman, který dokonale překvapil ženevský autosalon. Neméně zajímavou úpravu nezdolného Brita má na svém kontě The Chelsea Truck Companydceřiná společnost Kahn Design.

Jméno Land Rover Defender 2.4 TDCI 90 Pick Up Chelsea Wide Track je pravda poněkud delší a obávám se, že si jej zapamatuje jen velice málo fanoušků, zbytek auta už naštěstí tak komplikovaný není. Velice zjednodušeně prostě třídveřový Defender přišel o zadní část karosérie, na jejímž místě je epesní ložná plocha. Mimo toho má pickup rozšířené blatníky, masku chladiče X-Lander, nový přední nárazník a kapotu z nerezové oceli. Zdaleka nejpovedenějším prvkem jsou 16palcová kola 1939 Defend Retro Dish ve žluté barvě s výraznými zástěrkami a terénními pneumatikami. 

V kabině jsou to především anatomická sedadla Sports GTB čalouněná perforovanou kůží, co poutají pozornost. Volant pochází ze skladů Kahnu, to stejné se dá říct též o koberečcích a hliníkových pedálech. Některé prvky jsou pak čalouněné alcanatrou. 2.4litrový diesel pod kapotou má 124 koní, které přenáší na všechna kola šestistupňová manuální skříň. Tento konkrétní kousek je přitom momentálně na prodej s 28 930 najetými mílemi za příznačných 28 930 liber (cca 1 096 000 korun). Nemáte zájem?

Zdroj: Kahn Design