Supersport Aventador si také zahraje v novém Transformers

Nedávno tvůrci čtvrtého pokračování série Transformers odhalili vozový park, který si střihne roli v dalším pokračování o autobotech. Ovšem jak to vypadá, tak to nebylo kompletní odhalení, nýbrž před pár dny se ukázalo, že v Transformers 4 bude hrát také Lamborghini Aventador.

Přesněji se jedná o Aventador LP700-4 s modelovým ročníkem 2013, jež bude v barevném schématu Nero Nemesis, což popsal Michael Bay, režisér snímku, za mimořádně vzrušující. Zatím není potvrzeno, zda uvedený Aventador bude na straně dobra nebo zla, ale je dosti pravděpodobné, že se postaví na stranu deceptikonů.

Mohlo by vás zajímat:  Koupě ojetého vozu ze zahraničí je vždy risk. Technický stav a původ nemusí odpovídat inzerátu

V amerických kinech se Transformers 4 představí 27. června 2014 a krom zmíněného Lamborghini si ve snímku zahraje také zmodernizovaný Western Star jako Optimus Prime, nový Chevrolet Corvette, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse a v neposlední řadě nemůže chybět Bumblebee jako Chevrolet Camaro SS z roku 1967.

Transformers 4 bude posledním dílem režiséra Michaela Baye, poté to předá jinému režisérovi nebo se možná dočkáme konce série. Ve čtvrtém pokračování si zahraje například Mark Wahlberg, Jack Reynor, Kelsey Grammer, T.J. Miller, Stanley Tucci, Li Bingbing a Nicola Peltz.

Mohlo by vás zajímat:  Období omrzlých okének je tu. Pomůže škrabka, sprej, nebo tlačítko v autě

Zdroj: michaelbay.com