Tak naposledy: Je tohle nová Mazda3?

Na začátku měsíce jsme Vám přinesli fotografii, na které je údajně vyobrazena nová Mazda3. Informaci tehdy nikdo nepotvrdil, ale ani nevyvrátil, což může mezi některými jedinci vzbuzovat dohady. Snímkem, který publikujeme dnes, se zase o kousek dále prokousáváme vstříc konečnému verdiktu. Stále však platí otázka: Je tohle nová Mazda3?

Stejně jako u crossoveru CX-5vlajkové lodi 6 se i zde setkáváme s novým designovým jazykem KODO. Nízká linie prosklení vypadá efektně, stejně jako charakteristicky tvarované zadní světlomety a dvě koncovky výfuku. Osobně před sebou vidím hotový hatchback nižší střední třídy, který je připraven ke světové premiéře. Automobilka však může vyrazit dech tvrzením, že je vyobrazený vůz novou vsuvkou mezi modely 3 a 6. Jak by se Vám například líbila nová Mazda4

Na konkrétní vyjádření automobilky si budeme muset ještě počkat, ale naštěstí ne moc dlouho. Již ve středu 26. června totiž v New Yorku dojde k oficiálnímu odhalení nového vozu a všech nezbytných informací. Ceremoniál bude přenášen živě přes Xbox Live. Nebudeme ale malovat čerta na zeď. S největší pravděpodobností se skutečně jedná o novou Mazdu3. 

Mohlo by vás zajímat:  Socha Louise Chevroleta odhalena ve Švýcarsku

Zdroj: Jalopnik.com