Tak trochu jiné Ferrari F430

Chtěli byste mít ve své garáži italského krasavce jménem Ferrari F430 a místo toho máte finance tak maximálně na hatchback nižší střední třídy? Nezoufejte. I s 250 tisíci korunami lze tento skvost vlastnit. Nebo je všechno trochu jinak?

V britském Wiganu se totiž prohání vozidlo, za kterým se určitě otočíte. Černá matná karoserie, nízká silueta a nezaměnitelné tvary italských designerů. Zkrátka fantastické Ferrari. Jenže když k vozu přijdete blíž, zjistíte, že tu opravdu něco nehraje. Jak je to možné? Pod podomácku udělanou karoserií se totiž nachází Peugeot 406 Coupe. A přestože o svém vozítku hovoří majitel jako o skvostu, jenž je k nerozeznání od skutečného Ferrari, nejsme si tím příliš jistí.

Mohlo by vás zajímat:  Mercedes-Benz SL 65 AMG míří do prodeje

Už na samotné karoserii je vidět, že je dělaná doma v obýváku. 18-ti palcová chromovaná kola nepatří ani na repliku Ferrari a to už radši ani neuvažuju, kde se nachází pohonná jednotka. Před zadní nápravou to jistě nebude.

Myslete si o tomto „Ferrari“ co chcete. Já si myslím, že původní 406 Coupe navržená Pininfarinou by udělala víc parády než tento paskvil.