Tento víkend lze na vlastní oči vidět skutečné automobilové skvosty. Kde?

Také vás zajímá automobilový svět a řadu skutečných unikátů jste bohužel viděli pouze na fotografiích? Je tu šance na změnu, spojenou s viděním opravdových skvostů na vlastní oči. Kde a kdy? Tento víkend v Praze. Dnes od 14:00 začíná populární akce s názvem Legendy. Výstaviště Praha Holešovice je místem konání a otevřeno bude až do neděle, do 17:00. A co je možné vidět?

Jaká jsou hlavní lákadla legend?

Letošní Legendy se nesou v duchu motta „Made in USA“ a tak musíme začít právě touto tématikou. Fanoušci tak budou mít možnost vidět třeba typický USA truck, stejně jako legendární Plymouth GTX 1969. Tím to ale nekončí, jelikož vystavována bude i řada jiných exponátů, které se Amerikou přímo nesouvisí.

Když se podíváme na ty největší taháky, určitě musíme zmínit třeba vozy Jaguar XE SV Project 8, Bugatti Chiron Sport, Bugatti Veyron, Pagani Huayra, Mercedes-AMG GT-R Roadster, McLaren 570S GT4 nebo Ferrari F12 TDF. Vidět tyto skvosty na vlastní oči a na jednom místě, to bude vskutku unikátním zážitkem pro každého návštěvníka.

Mnoho hvězdných jmen

Nejsou to jenom auta. Letošní legendy přinesou i bohatý doprovodný program spojený s řadou hvězdných českých jmen. Sem určitě patří Petr Pilát, Sandra Pokorná, Tomáš Ouředníček, Jan Černý, Martin Kolomný, nebo také Adam Lacko. Je na co se těšit.

Bohatý doprovodný program

Ani ten nebude chybět a tak bude mít o zábavu postaráno celá rodina. My se na akci pochopitelně chystáme s naším redaktorským týmem, což znamená jediné. Pro toho, kdo dorazit nemohlo, připravíme obsáhlou reportáž včetně fotografií toho nejlepšího, co letošní Legendy přinesou.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora