Teréňák v tuningu, i to je k vidění na autosalonu

Není tuning jako tuning. Většina z nás je rádo, když si může na auto pořídit pěkné křidélko nebo naladit pěkný zvuk. Pokud máte dostatek peněz, můžete se obrátit na společnost Brabus, která se úpravou aut zabývá a není to zrovna levná záležitost. V Ženevě tahle společnost ukázala, úpravu Mercedesu třídy G. Podívejte se, na jaké úpravy došlo. Jedná se o Brabus 800 Widestar.

Co se skrývá za úpravou

Auto se rozšířilo o 10 centimetrů, velmi povedený nárazník plní funkci přívodu vzduchu, kola jsou až 23 palcová s tím, že můžete trochu ubrat na 21 palců. Pěknou vymožeností jsou LEDky ve střeše a samozřejmě nesmí chybět luxusní křídlo. Interiér pak je sám o sobě povedený. I když je auto celé černé, uvnitř najdeme

  • Světle hnědou luxusní kůži
  • V kombinaci s černou barvou

Model dostal čtyřlitrová motor s osmi válci a pyšní se celkovým výkonem 800 koní. Zrychlení je pak udáváno za 4,1 s a rychlost je 240 km/h. cenu se prozatím nedozvíte, nebyla zveřejněna, ale pravděpodobně se bude šplhat k horentní sumě, ostatně tak jak je u úprav Brabusu zvykem.

Brabus se zabývá úpravou a tuningem na míru

Tato firma byla založena v roce 1977 a zaměřuje se na tuningovou úpravu aut, především pak zvyšováním výkonu motoru. Úpravy jsou velmi drahé, ale na druhou stranu, co si vymyslíte, to budete mít. Na letošním autosalonu tak můžete vidět krásný příklad, jak změnit terénní auto k nepoznání.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora