Img 20221020 Wa0003

Test Aprilia SR GT 125: Tenhle skútr nemusí zůstávat jenom ve městě

Při prvním pohledu na tento skútr je jasné, že se nejedná o typický usedlý městský stroj, kterých jsou v dnešní době plné ulice. Vzhledově se jedná o dobyvatele také trochu odlišného typu komunikace. A takto to bylo také podáno při oficiálním představení tohoto stroje – doslova. Italové zkrátka mají novou hračku na skákání přes obrubníky.

Číst více
1661165386323

Test Aprilia Tuareg 660: Italská novinka, která má na co navazovat

Dlouho očekávaná novinka od továrny Aprilia je konečně tady. Pro mě je to asi ta největší novinka tohoto roku. Jelikož sám vlastním několik strojů této kategorie, je to opravdu šálek mého čaje. Už na první pohled je design stroje dost odlišný od jiných příbuzných v této třídě. Konkrétně za mě se moc povedl. Ve třech barevných variantách je nejpovedenější modro-červená INDACO TAGELMUST.

Číst více
Moto Guzzi V7 Stone 2

Moto Guzzi V7 Stone 2022 – Evoluce Orla

Nová generace Moto Guzzi V7 Stone spojuje klasický styl s technologickými inovacemi, zároveň si ale zachovává osobitý charakter, díky němuž se stala legendou. Stále se jedná o časem prověřenou koncepci podélně uloženého “mohutného Véčka“ – spojky – převodovky a kardanu. Evoluce trvající více než půl století se projevila v novém modelu V7 především ve vyšším výkonu, jenž mezigeneračně narostl o 109 ccm3, 13 kW a 13 Nm.

Číst více
Img 20200907 Wa0010

Yamaha XSR 900 SP: Povedený ,,naháč´´ z Japonska, s hodně nabroušeným mečem

Když jsem prvně uviděl tenhle stroj, v duchu jsem si pomyslel, že tímto designem potřebuje Yamaha jenom doplnit svoje portfolio o v dnešní době tak moderní, naháč se sportovním nádechem. Ale při bližším posouzení není tento záměr úplně prvoplánový. A už vůbec ne laciný. Stroj je dle mého soudu navržen velmi jednoduše …

Číst více