TopCar a jeho vyšperkovaný interiér pro S600 Guard golden

Nejvyšší specifikace vlajkových lodí prémiových automobilek už tak nabízejí dostatečnou porci luxusu pro své bohaté pasažéry. Přesto se v dnešním světě najde dostatek lidí, kterým i tento sériově vyráběný luxus přijde málo exkluzivní a za své peníze si chtějí dopřávat těch nejvybranějších materiálů na trhu.

Právě na takové klienty se specializuje společnost TopCar, která tento víkend představila svůj nejnovější výtvor- upravený interiér Mercedesu S600 Guard pro jednoho nejmenovaného zákazníka. Mluvit o jeho vkusu či nevkusu zde mluvit nebudu a radši se zaměřím, co mu v současné době bude dělat na cestách společnost. Bude především čalounění Nappa kůží kombinované s krokodýlí a Alcantarou. Chybět navíc nemůže ani obložení palubní desky březovým dřevem a pozlacené doplňky, které nalezneme prakticky na každé části vozu, ať už jde o kliky dveří nebo ovladač multimediálního systému COMAND.

My chudí máme jediné štěstí, že se na veřejnost nedostala konečná cena této úpravy. Jsem si ovšem jist, že dělala velmi podstatnou část ceny celého modelu S600.

Mohlo by vás zajímat:  Jensen Healey na prodej