Toyota Auris je stále v prodeji – a za skvělou cenu

Vozy značky Toyota patří na českém trhu mezi ty velmi oblíbené. Možná vás tedy potěší, že i když firma již začala oficiálně prodávat novou generaci modelů Toyoty Corolla, stále ještě nabízí – a to za velmi příznivou cenu – i jejího předchůdce Toyotu Auris.

Hatchback i kombi

Vybrat si navíc stále můžete z obou dvou variant Toyoty Auris – hatchbacku i kombi. Jedinou drobnou nevýhodou je skutečnost, že obě verze už jsou k dostání pouze s jedním motorem (čtyřválcem 1,6 Valvematic) a v jedné výbavě. Výbava je to ale velmi zajímavá. Zahrnuje například automatickou klimatizaci, dálkově ovládané centrální zamykání, zadní parkovací kameru, multimediální systém, světelný senzor či šestnáctipalcová kola. Bohatá je rovněž bezpečnostní výbava vozidla, včetně upozornění na opuštění jízdního pruhu, tempomatu či sedmi airbagů.

Mimořádná cena

Pokud vás zajímá cena, tak věřte, že u hatchbacku je to přívětivých 409 000 Kč, u verze kombi 429 000 Kč. Drobný příplatek (v případě zájmu o metalické laky konkrétně 15 000 Kč) si připravte, pokud máte zájem o konkrétní barvu vozu, neboť bez příplatku je pouze námořní modrá. Pozitivní je naopak skutečnost, že k oběma verzím Toyoty Auris dostanete navíc sadu zimních pneumatik.

Pokud patříte mezi příznivce Toyoty Corolla, tak jen pro úplnost dodejme, že k dispozici jsou stále také modely její předcházející generace, jejichž cena je stejná jako cena hatchbackové verze Aurisu, tedy 409 000 Kč.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Mii, CR-V, Clio nebo 500L - podzimní automobilové novinky jsou tady!