Toyota lehce modernizovala MPV Verso-S

Jakkoliv již na českém trhu Toyotu Verso-S, kompaktní MPV segmentu B, dlouhá léta nekoupíte, její prodej ve světě ukončen nebyl. Proto se vybrané trhy, včetně toho japonského, kde se Verso-S prodává jako Ractis, dočkají modernizované podoby.

Aplikovány byly detaily, které najdeme na většině současných Toyot. Novinkou jsou LED diody pro denní svícení v předních světlometech, chromovaná maska chladiče a LEDková zadní světla. V nabídce laků se nově vyjímá bronzová metalíza místo světle modré metalízy, nabídka kol byla obohacena o šestnáctky s 3D efektem.

Uvnitř byla zlepšena především kvalita materiálů a to jak v oblasti dekorů, tak také ovladačů. Na výběr je čistě černá barva, kterou lze zaměnit za černo-hnědý interiér s černým čalouněním. V seznamu výbavy nově najdeme multimediální systém Toyota Touch 2 (pro střední a nejvyšší stupeň výbavy) s 6,1palcovým dotykovým barevným displejem, konektivitou Bluetooth, USB portem, zadní parkovací kamerou a příplatkovou navigací, která je spojená s množstvím aplikací pro větší komfort na palubě, jako i detekcí dopravních značek a varováním před rychlostními kamerami. Standardem se stává systém monitorování tlaku v pneumatikách.

Mohlo by vás zajímat:  Toyota modernizovala letitý sedan Crown

Zdroj: Toyota