Toyota představila v Ženevě trojici konceptů

Japonská Toyota odhalila své největší sériové trumfy již dlouho před ženevským autosalonem. Proto ji nezbylo nic jiného, než zásobit Ženevu několika koncepty. Kromě kabrioletu FT-86 Opentříkolky i-Road se tak na jejím stánku objevila i trojice, odvozená od ženevských sériových premiér. 

Jako „velký teréňák“ se tváří Toyota RAV4 Adventure. Pocit, že jde o off-road může vzbudit červený lak karosérie, který kontrastuje s černou ochranou nárazníků a blatníků. Kromě toho nabízí Adventure i dvacetipalcová kola s terénními pneumatikami a novou masku chladiče. 

Mohlo by vás zajímat:  Cadillac odhalil lehce modernizovaný sedan ATS

Úplným opakem je Toyota RAV4 Premium. Ta by movité klienty ráda zaujala bronzovou barvou karosérie, střešními ližinami a dalšími detaily v chromu, dvacetipalcovými koly a novými nárazníky. Uvnitř si RAV4 dopřála čalounění dvoubarevnou kůží, ke které ladí také dvoubarevné prošívání. 

Posledním konceptem je Toyota Auris Touring Sports Black. Jak už název napovídá, prim zde hraje černá barva, konkrétně odstín Night Sky. Ta se objevuje na celé karosérie a dokonce i na devatenáctipalcových kolech. Jako kontrast Toyota nalakovala některé části do červené barvy. Totéž schéma se opakuje i v interiéru. Základové čalounění je tedy černé a doplňuje ho prošívání nebo různé detaily v červené barvě. O lepší posez se zároveň starají sportovní sedačky.

Mohlo by vás zajímat:  CUPRA UrbanRebel Concept v pohybu

Zdroj: Toyota