Tři koncepty Jeepu Wrangler pro Easter Jeep Safari

Pro letošní Easter Jeep Safari se v automobilce opravdu vytáhli a připravili 3 nové koncepty typu Wrangler.

Prvním je Jeep Wrangler Level Red. Celý vůz je lakován v černé barvě s červenými prvky. Na sedmnáctipalcových kolech jsou obuty pneumatiky BFGoodrich Mud Terrain a celé vozidlo má větší světlou výšku. Exteriér doplňují boční ochranné rámy a zadní speciální nosič kol. Celý vůz by měl být mnohem více schopný v terénu. Například díky použití náprav Dana 44  nebo přepracování redukční převodovky. K pohonu slouží motor V6 o objemu 3,6 L s novým typem výfukového potrubí. Ve výbavě jsou nová kožená sedadla Katzkin.

O oranžovo-černém Wrangleru MOJO už tu byla dříve řeč. Doplňky k úpravě vzhledu, pneumatiky a upravený motor jsou stejné jako u modelu Level Red. Celý vůz je ale nalakován zářivě oranžovou barvou, má užší nárazníky a jiné přední blatníky.  Přední světlomety využívají technologii LED. I koncept MOJO dostal do dvoubarevného interiéru kožená sedadla Katzkin.

Posledním modelem je modrý Wrangler Maximum Performance. Opět maximálně vybavený pro pohyb v terénu, ale navíc má lepší nápravy Dana 60 s elektronickou uzávěrou. A stejně jako kolegové se odlišuje nárazníkem, ochranými rámy, blatníky a pneumatikami BFGoodrich Mud Terrain. Interiér je laděn do modré barvy a ani zde nechybí kožená sedadla Katzkin.

Mohlo by vás zajímat:  TEST Jeep Wrangler Unlimited 2,8 CRD - Legenda pokračuje

Zdroj:Jeep