Tudyne.cz – aktuální dopravní informace

Určitě to znáte, někam pospícháte se svým automobilem a jako naschvál se Vám do cesty připlete dopravní nehoda, dopravní zácpa nebo se vydáte po silnici, která se zrovna opravuje. Čas běží, vy jste stále nervóznější a nadáváte sami sobě, proč jste jen nezvolili jinou cestu. Kdybyste tak mohli vědět, co vás na silnici čeká, nikdy byste tudy nejeli. Utěší Vás jen pomyšlení na to, že nikdo není jasnovidcem. Omyl! Pokud byste využívali aktuální dopravní informace, řadě problémů byste se s největší pravděpodobností vyhnuli.

Získat dokonalý přehled o aktuálních dopravních nehodách a celkové dopravní situaci v celé České republice můžete s pomocí webu tudyne.cz. Žádná dopravní nehoda Vám neunikne. Po kliknutí na symbol převráceného auta na přehledné mapě se o nehodě dozvíte i bližší informace. Budete tak téměř s jistotou vědět, jak velká jsou na daném úseku dopravní omezení a zda Vás při cestě čeká nějaké zdržení.

Říkáte si, že je to moc pěkné, ale co máte dělat, když už jste na cestě a ne u počítače? Není v tom problém! Mobilní aplikace tudyNE jsou totiž dostupné pro všechny hlavní platformy. Využít je můžete pro Android, iPhone i Windows Phone. V zimním období každý řidič ocení, když bude předem vědět, kde  dát nohu z plynu kvůli náledí. Ke skvělé použitelnosti webu a aplikací přispívá také fakt, že můžete hledat důležité informace podle regionů. Pro statistiky může mít nedocenitelný význam i možnost dohledat si nehody v nedávné minulosti.

Mohlo by vás zajímat:  Automyčky na prodej

Náhled na android aplikaci tudyNE

Neponechat nic náhodě a vyrazit na cestu vybaven co největším množstvím dopravních informací se bezpochyby vždy vyplatí. Nejhorší řidič je zaskočený řidič! S dopravními informacemi o aktuálních nehodách se na svých cestách nemilých překvapení nedočkáte. Ohromte své okolí svým přehledem a schopností vybrat vždy tu nejlepší možnou trasu. Být vizionářem ještě nikdy nebylo tak jednoduché. Kdo využívá tudyne.cz, ten na silnici čas neztrácí!