Upravený Mustang Yellow Jacket pro letošní SEMA Show

Další ročník akce SEMA Show se kvapem blíží, a tudíž není divu, že se začínají odhalovat postupně nové modely s výraznými úpravami. Že netušíte, co je to SEMA Show? Jedná se o tuningovou akci, kde samotné automobilky i úpravci představují veřejnosti v Los Angeles velmi výrazně modifikované modely.

Na své si přijdete, pokud máte v lásce Ford Mustang. Úpravce Vortech Superchargers totiž oznámil, že na letošní SEMU Show, která otevře své brány začátkem listopadu, přiveze skvěle upraveného Mustanga s dovětkem Yellow Jacket. Toto označení obdržel především díky karosérii ve žlutém laku DuPont. Největší očekávání je samozřejmě v motorovém prostoru.

Pod kapotu se nově nastěhoval kompresor V-3 Si, pomocí něhož 5.0litrový osmiválec nabídne výkon 613 koní a točivý moment 640 Nm. Ale to není vše, čím modifikovaný Mustang disponuje. Dále je tu k mání široký body kit, karbonový kryt na kapotě pro přívod vzduchu a třešničkou na dortu je sada 20palcových litých kol iForged s pneumatikami Falken Azenis FK453, pod kterými jsou k vidění šesti-pístkové brzdy.

Zdroj: worldcarfans.com