V hlavním městě České republiky byl otevřen servis pro automobilku Tesla

Jestliže jste automobilový fanoušek, pak budete nejspíš znát americkou společnost Tesla, která vyrábí a zároveň prodává automobily s elektronickým pohonem. Americká automobilka Tesla sídlí ve Spojených státech amerických, a to konkrétně v Palo Alto, které můžete nalézt v Kalifornii. Proč tuto automobilku vůbec zmiňujeme? Jedná se o to, že nově v Praze otevřela svůj první servis, který bude sloužit pro jejich vlastní elektrické automobily. Nová hala bude fungovat nejen pro tuzemský trh, ale rovnou pro východní Evropu. Zakázky se tedy očekávají i z jiných, blízkých států.

Servisem to rozhodně nekončí!

Společnost má s Českou republikou daleko větší plány. Řeč je v tomto případě i o vlastním výdejním místě, kde by si zájemci mohli jeden z automobilů zakoupit. Je fajn, že se začalo se servisem, i přes to, že pro nový vůz značky Tesla si budete muset zajet do blízkého Německa nebo Rakouska. Zájem o tuto značku u nás roste a své o tom dokážou vyprávět mimo jiné i statistiky.

Kde můžete servis navštívit?

Možná vás bude zajímat odpověď na otázku, kde lze tento první servis pro automobilku Tesla navštívit. Jestliže jste majitelem této značky a objevily se vám první problémy, navštívit jej můžete ve Vysočanech v hlavním městě České republiky Praha.

První servis, poté prodeje v Česku

Jak jsme vám již sdělili, společnost řeší také vlastní výdejní místo. Nechce však nic uspěchat a v první řadě připadá v úvahu rozjetí nově otevřeného servisu pro automobilku Tesla. Přesné datum, kdy by se v České republice mohlo zprovoznit výdejní místo, prozatím není znám.

Tesla je v mínusu aneb statistiky

Společnost Tesla je momentálně ve ztrátě, i když se projevuje čím dál tím větší zájem o tyto elektrické automobily. Podle odhadců společnosti by se to do budoucna ovšem mělo změnit. Pro tento rok připadá nad 350 tisíc automobilů, které Tesla do světa vypustí.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Elektromobily pro občany zatím nejsou v plánu. Dotační programy pro podnikatele však nadále pokračují