Video – Nejhorší parkování

Není třeba blíže omílat, že může parkování na přeplněných parkovištích dělat nejednomu řidiči velké problémy. Výjimkou nejsou muži, ani méně zkušené řidičky. To, co však předvedla tato Ruska, se dá zapsat do „zlatého“ fondu neschopnosti a lidské bezohlednosti.

Video natočil nezainteresovaný řidič přijíždějícího vozu, který si chtěl zřejmě také urvat jedno z parkovacích míst. Po jeho příjezdu se otevřel pohled na zmatenou řidičku v Dacii Sandero Stepway a její pravděpodobně stejně starou kamarádku. Ta již po chvíli nevydržela nečinně přihlížet a vystoupila, ve snaze nešťastnici navézt na místo. Měla však zůstat sedět tam, kde byla …

Těžko říct, co se řidičce honilo hlavou ve chvíli, když při couvání šlápla na plyn a srazila nejen svou kamarádku, ale také pár zaparkovaných vozů. Korunu tomu všemu nasadila, když po pár chvílích z parkoviště bezohledně ujela s ignorací jak své zraněné kamarádky, tak zdemolovaných aut. Mám pro ni však jedno zásadní sdělení – na místě nehody sis zapomněla svou poznávací značku!

Mohlo by vás zajímat:  Dacia představila závodní verzi sedanu Logan

##RUpark##

Záznam naleznete také v naší sekci VIDEA.

Zdroj: YouTube