Volkswagen Beetle Remix – nová speciální edice

Ještě více zdůraznit individualitu a výjimečnost nového Volkswagenu Beetle. Tak to je přesně cíl nejnovější speciální edice modelu, která je nazvaná Remix. Ovšem oproti původním záměrům je u téhle verze jeden výrazný rozdíl – spíše než o vzhled tady jde o výbavu!

Vzhledově je totiž auto (až na nový design 17-ti palcových kol) naprosto shodné se svým „normálním“ kolegou. Ani uvnitř nepoznáte, že jde o něco speciálního. Jen středový panel, detaily na volantu nebo výplně dveří jsou nastříkány do černé resp. stříbrné barvy (odstín se odvíjí od barvy exterieru). Stejnou barvu pak dostanou také kryty zrcátek a pruh se jménem vozu na boku karoserie. 

Hlavní výhodou oproti klasickému „broukovi“ je nabídka bohatší výbavy z výhodnější cenu. Kdo si koupí model Remix, dostane navíc klimatizaci, multimediální systém VW, středovou opěrku, kůží potažený volant, ruční brzdu a hlavici řadící páky, systém Park Pilot a tempomat. To vše za cenu startující na částce 20 250 euro (cca 510 000 Kč). 

Na výběr pak máte ze tří naftových a dvou benzínových přeplňovaných jednotek. Výkonové rozpětí leží mezi 105 – 160 koňmi