Volkswagen T-Roc – výrazný a jedinečný

P777670

Auta už dávno nejsou jen obyčejnými dopravními prostředky, které kupujeme proto, abychom se dostali z bodu A do bodu B. Koupit auto je dnes trochu jiné. Zajímá vás výbava, technologie, design, ale i určité prvky výjimečnosti. I proto některé vozy stojí za pozornost.

Vůz, který si společně představíme, je Volkswagen T-Roc. Mohli bychom ho označit za zcela novou podobu suverenity. Stačí se na něho podívat a každý si na něm najde to svoje. Toto SUV pozornost přitáhne ostřeji nedefinovanými rysy, ale i technologickými inovacemi, jako jsou LED světlomety. Nechybí detaily v podobě chromových lišt, nebo možnost vybrat si jednu z osmi barev karoserie, díky které se lze snadno odlišit od šedi ostatních aut.

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen zveřejnil ceník tří derivátů Golfu Variant

Výbava a pohodlí

Po otevření dveří nadšení rozhodně opadat nemusí. Zaujme palubní deska s měkkým povrchem a velmi stylově vypadajícími ozdobnými švy. To ale není jediné, čím interiér vozu Volkswagen T-Roc umí zaujmout. Klasická mechanická tlačítka vymizela a jsou nahrazena plochami citlivými na dotek. Nechybí ani multifunkční volant, nebo sériový digitální panel přístrojové desky. O pohodlí nejenom řidiče, ale i posádky se starají kvalitní sedadla, která mohou být čalouněna i vysoce kvalitními potahy ArtVelours.

Ruku v ruce s moderními technologiemi

Volkswagen T-Roc umí zaujmout i technologiemi. Sem můžeme zařadit nejenom inteligentní osvětlení IQ.Light, ale i řadu bezpečnostních asistentů, kam patří Front Assist, Lane Assist, adaptivní tempomat, nebo asistent parkování. Zvládnout nástrahy velkoměsta, kde je právě parkování velký problém, je vyřešen.

Mohlo by vás zajímat:  Hyundai všechny překvapil a pořádně zahýbal motoristickým světem, když porazil Ferrari

S širokou škálou motorizací a v různých výbavách

Volkswagen T-Roc se umí přizpůsobit každému a jeho potřebám. K dispozici jsou čtyři hlavní výbavy, s označením Life, Style, R-Line a také R. Tomu odpovídají také možné motorizace, které jsou s vozem spjaty. Zákazníci mohou sáhnout jak po benzínu, tak po naftě. Mohou využít sedmistupňový automat, nebo šestistupňový manuál. T-Roc se pyšní i širokou škálou výkonnů dostupných motorizací. Od základních 110 koní, až po slušných 300 koní.

Za kolik?

A za jakou částku může být Volkswagen T-Roc k mání? Cena začíná na poměrně sympatické částce 651 900 Kč, která odpovídá základní, ale už celkem slušně vybavené konfiguraci modelu.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora