Výbava motorkáře podle BMW: Pečlivě zpracované produkty v osobitém stylu

BMW Motorrad Výbava motorkáře má pro sezónu 2021 připraveny pečlivě zpracované produkty v osobitém stylu.

S přilbou GS Carbon Evo představuje BMW Motorrad prémiovou přilbu vybavenou nejnovějšími bezpečnostními prvky. Systém MIPS (MIPS je zkratka pro Multi-directional Impact Protection System) snižuje v případě nárazu riziko přenosu rotačních sil na hlavu a vytváří tak z přilby GS Carbon Evo velmi bezpečného společníka.

Pro sezónu 2021 byla také rozšířena řada obleků: enduro oblek PaceDry Adventure neprofoukne a nepromokne a vyznačuje se velmi prodyšnou konstrukcí Z-Line s membránou BMW Climate. Oblek Rallye Pro je pro zajištění příjemného mikroklima uvnitř vybaven novým odvětrávacím systémem. Oblek AirFlow Premium, v nabídce od roku 2017, byl pro rok 2021 dále vylepšen. Vzdušný oblek je vyroben z vysoce otěruvzdorného materiálu Schoeller-Dynatec a je vybaven chrániči NP2.

Bunda SummerXcursion je novým přírůstkem do letního sortimentu. Jedná se o stylovou a vzdušnou motocyklovou bundu pro muže i ženy. Nová letní bunda City je motorkářská bunda s kapucí.

Nové tenisky BMW Motorrad KnitLite Sneaker dokonale ladí s touto bundou. V současné době je to jediná obuv s technologií 3D-Knit s certifikací úrovně ochrany 1 a vyznačuje se vysokým stupněm stability.

Díky vysoce funkčnímu antibakteriálnímu spodnímu prádlu bude jízda na motocyklu v roce 2021 hřejivou a pohodlnou záležitostí. Letní kolekce jsou vyrobeny z velmi tenkého a lehkého materiálu, zatímco kolekce pro chladné období jsou zhotoveny z teplého, nadýchaného zimního termomateriálu.

Pro všechny motorkáře, kteří ocení styl, završuje nabídku kolekce Heritage. Například retro design přilby Bowler Gunmetal osloví módně orientovaného motorkáře. Dalším produktem je voskovaná bavlněná bunda Machinist v černé barvě, vhodná pro každodenní použití, jež disponuje dobře ukrytými chrániči NP-Flex na ramenou a loktech, současně je vodoodpudivá.

Zdroj: BMW Motorrad
Komentáře

O Tomáš Dunajčík

Kontakt na autora: tomas.dunajcik@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora