Vytuňte si auto k nepoznání – Artgarage Praha

Polep aut

Který řidič by se neobával odletujících kamínků od kol ostatních automobilů? Komu z nás by nevadily nahodile vzniklé oděrky a drobné rýhy, které vznikají při běžném provozu a manipulaci s vozem? Jednou z dnes dostupných metod ochrany před těmito riziky je polep auta vinylovou fólií.

Tónování autoskel

Důvodem k tónování skel automobilu dnes již není jen ochrana řidiče před ostrým slunečním světlem, které zvyšuje riziko havárie. Majitelé vozů zakládající si na elegantním vzhledu svého interiéru si pochvalují, že tónování skel zabraňuje vyblednutí jeho originálních barev. Fólie na sklech oceníte rovněž tehdy, pokud neradi nasedáte do přehřátého auta. Jejich přednosti jsou však ještě pestřejší. O výběru správné fólie, která by měla splňovat i ty nejnáročnější individuální požadavky zákazníka, si můžete nechat poradit od pracovníků v Artgarage, kteří se rovněž postarají o jejich odbornou instalaci.

Mytí aut

V Artgarage se můžete dočkat nadstandardních služeb, mezi něž bez pochyby patří ruční mytí aut. Pokud vám nestačí obyčejná myčka aut na to, aby váš přítel na čtyřech kolech získal zpět svůj lesk, ale chcete pro něj šetrnější a kvalitnější údržbu, pak je volba ručního mytí ta správná. V Artgarage kladou vysoké požadavky na odbornost pracovníků, kteří se věnují ručnímu mytí aut, což je pro zákazníka zárukou, že se dostane jeho vozu perfektní údržby.


Čištění interiérů aut

Čas od času nestačí věnovat péči jen zevnějšku svého vozu, ale je nutné ošetřit také jeho interiér. V takovém případě většinou bývá naprostým neštěstím, když se majitel sám začne s využitím běžných domácích prostředků snažit o jeho vyčištění. Pracovníci v Artgarage mají nejen všechny potřebné znalosti o různých materiálech a způsobech jejich údržby, ale také disponují značkovými produkty, které jediné mohou citlivě ošetřit často i nejdražší výbavu interiérů. Kvalitu služeb v tomto ohledu mohou zakládat na dlouholetých zkušenostech svých pracovníků.

Mohlo by vás zajímat:  Konec platnosti autolékárniček v roce 2014

Chcete-li dokonale čisté auto, styling pomocí polepu vozu a tónování skel, či další služby jako je odstranění škrábanců a důlků z laku vašeho miláčka, vyzkoušejte služby pražské Artgarage.

Kontakt na Artgarage studio v Praze


Komentáře