Wald International si pohrál Lexusem CT 200h

Hybridní Lexus CT 200h (jehož test jsme Vám nedávno přinesli) rozhodně není žádným tuctovým vozem. Za prémiovou cenu získáte prémiový vzhled, prémiovou výbavu a především hybridní pohonné ústrojí, díky kterému budete ve městě jezdit za 4 litry. Ostatně spotřeba je alfou a omegou celého vozu a nic tedy nenasvědčuje tomu, že by si někdo CT-čko koupil pro okreskové hrátky. I když podvozek by takové dovádění jistě snesl. Navíc s paketem F SPORT vypadá CT 200h naprosto fantasticky. Tunit takový vůz je tedy skoro zločin a přesto se najde někdo, kdo to zkusí.

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen T1 Bus ve stylové úpravě

Takovou společností je například Wald International se svým optickým paketem nazvaným Black Bison, který budou moci poprvé shlédnout návštěvníci čínského autosalonu (ten začíná 5. října).

A co je vlastně součástí tohoto paketu? Tak především nový přední nárazník s vertikálně umístěným pásem LED diod sloužících pro denní svícení a se zvětšeným otvorem sání vzduchu. Chybět nemůžou ani velká litá kola, boční nástavce prahů či zadní přítlačné křídlo. Až po tuto část by se design paketu s přimhouřenýma očima dal snést. Co ovšem osobně já nesnesu, je zadní difuzor se čtveřicí koncovek výfukového systému. Chápu, že smyslem tuningu je odlišit se. Ale za takovou cenu?