Wifi kamera do auta je vhodná i pro řidiče z povolání

Wifi Kamera Do Auta 2

Potřebujete mít přehled o tom, co se děje na silnici. Rádi byste si nahrávali zážitky z dovolené, ale také měli záznam pro svého zaměstnavatele. V případě, že dojde k nehodě, potřebujete pádný důkaz, který by prokázal pravdivost vaší výpovědi. Na kameru do auta je spolehnutí, nenechá vás v problémech nejen na cestách, ale i ve chvílích, kdy není vozovka dobře osvětlená. Mlha, déšť nebo stmívání nebude tedy na překážku, výsledná nahrávka bude v očekávané kvalitě.

Propojte svou kameru s jinou elektronikou

Ovládejte ji na dálku, protože to dnešní pokrok umožňuje. Samozřejmě, wifi kamera do auta se snadno spáruje s vaším smartphonem. Jednoduché nastavení, ale také přizpůsobení konkrétní situaci. Už nemusíte nastavovat ovládání přímo na těle kamery, moderní doba umožní řídit vše z mobilu. Bez ohledu na to, zda preferujete operační systém Android nebo iOS. Výhodou je i české menu, které umožní změny i bez toho, abyste vyhledávali některé výrazy v překladači. A co samotná velikost zařízení? Na čelním skle nebude překážet při jízdě, díky 3M nálepce nebude zapotřebí využít ani dříve nezbytnou přísavku. Ušetříte prostor, ale i čas, umístění kamery je totiž velmi jednoduché.

Mohlo by vás zajímat:  Poškozuje horko a slunce váš vůz? Ano, ale je tomu tak. Jak konkrétně?

Nevadí jí mráz ani letní vedra

Výhodou je pak i to, že autokamera dovede spolehlivě pracovat i při skutečně extrémních teplotních podmínkách. Nevadí jí slunce svítící v protisměru, ale také dešťové kapky. Stejně tak bude výborná i během mrazivých teplot nebo srpnového horka. Podporována je až 64 GB kapacita u paměťových karet, což znamená celé hodiny kvalitního videa. Superkapacitor se pak postará o to, aby vás nedostatek energie nepřekvapil někde na cestách – jeho kapacita je totiž oproti klasice li-ion mnohem vyšší. Nejnovější modely podobné elektroniky najdete také na cel-tec.cz!

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora