Žádný stres při autonehodě

MAXRENTAL – autopůjčovna a dlouhodobý pronájem aut po celé ČR

Napadlo Vás již někdy, co byste si počali po případné autonehodě? Váš dopravní prostředek se totiž může lehce ocitnout ve stavu, kdy bude na delší či kratší dobu nepojízdný. Naposledy ho uvidíte, když si pro něho přijede odtahová služba, co ale budete dělat potom? Pokud máte dostatečné finanční prostředky, můžete si samozřejmě obratem koupit auto nové. Kolik takových lidí ale dnes je? Na druhou stranu kolik lidí dnes nutně potřebuje auto ke své každodenní práci či k tomu, aby se do práce vůbec dostali? Je sice dobré, že máte kvalitní havarijní pojištění, jeho proplacení však také nějaký čas trvá, vy však musíte do práce většinou mnohem dříve.

Mohlo by vás zajímat:  Příprava automobilu na zimu

Co byste řekli na to, když Vám nabídneme úlevu pro Vaši peněženku a auto Vám jednoduše krátkodobě i dlouhodobě půjčíme za velmi příznivou cenu? Nemusíte mít obavy z toho, že bydlíte na druhém konci republiky a nemůžete proto našich služeb využít, naše firma Vám totiž zapůjčí vůz na libovolné místo v České republice.

Myslíte si, že je neřešitelný problém půjčit si něco jiného než osobní vůz? U nás ne! Zájemcům nabízíme i pronájem dodávek a užitkových vozů, mikrobusů, ale také přepravníků aut a přívěsů. Pokud jste byli zvyklí na luxusní automobil, nemusíte se nijak uskromňovat. U nás si můžete krátkodobě (1-3 měsíce) i dlouhodobě (3 měsíce a více) zapůjčit i luxusní automobily značky AUDI, FIAT nebo BMW. Pokud byste potřebovali převézt více osob, rádi Vám k tomu poskytneme mikrobus Volkswagen Transporter Long.

Mohlo by vás zajímat:  Mytí aut v Praze

To však ještě není zdaleka všechno! Všechna vozidla z naší aupůjčovny Jihlava disponují celoroční dálniční známkou, takže Vám nebráníme cestovat v podstatě kamkoliv. Úplnou samozřejmostí je klimatizace a autorádio s CD přehrávačem v každém autě. Stejně tak není třeba pochybovat o elektronickém ovládání zrcátek i okének, podobně jako o centrálním zamykání. Každý klient, který si u naší firmy zapůjčí automobil na déle jak měsíc, pak dostane od naší firmy nejen dárek, ale také slevovou kartu, která mu umožní uplatnit slevu 10% na všechny nabízené služby. Nezdá se Vám, aby bylo něco takového vůbec možné? Vyzkoušejte to!

Mohlo by vás zajímat:  Nové vozy Škoda překonávají svou třídu

Naše služby si přitom můžete objednat nejen telefonicky, ale také prostřednictvím internetu naším objednávkovým formulářem. Těšíme se na to, že využijete našich služeb a uděláme maximum pro to, abyste s nimi byli spokojeni! Řídíme se přitom heslem, že jen klient, který se k nám vrací, je spokojený klient.