Zdrogovaný muž se pokoušel opravit proraženou pneumatiku pomocí obvazu. Policie ho okamžitě zatkla

Píchnutí pneumatiky je nezáviděníhodná situace. Pokud se přihodí i nám, máme tři možnosti. Buď zavoláme asistenční službu, nebo použijeme sprej na opravu pneumatik, či kolo vyměníme za rezervu. Muž z Kalifornie však učinil poměrně svérázný krok. Svou proraženou pneumatiku se rozhodl opravit pomocí obvazů, které měl u sebe. Ty se snažil vší silou nacpat do pneumatiky, aby vytvořil výplň, která zajistí že bude moci dále pokračovat v jízdě. Obvazů měl u sebe skutečně velké množství, ale jak jistě tušíte, podobná oprava rozhodně neskončila zdarem.

Policie byla zavolána ke zdravotně indisponovanému muži

Muž zastavil u krajnice, vytáhl mnoho obvazů a snažil se opravovat svou pneumatiku. Kolem jedoucí řidič viděl muže s podivnými pohyby, který měl v ruce několik rozmotaných obvazů. Celou situaci oznámil na tísňové lince s tím, že muž má zřejmě zdravotní problémy – proto používá obvazy. Policejní hlídka vyrazila na místo. Když dojela, nestačila se divit. Muž nijak indisponován nebyl, zato vykazoval známky toho, že je pod vlivem drog. Následný test to potvrdil a řidič skončil v policejní cele. Z důvodu řízení pod vlivem omamných látek se bude muset zpovídat u soudu a dá se očekávat, že nevyvázne s nijak mírným trestem.

Co dělal? Opravoval proraženou pneumatiku

Jaký byl důvod využití takového množství obvazů? Zdrogovaný řidič se rozhodl, že si pomocí nich opraví proraženou pneumatiku. Bral obvaz za obvazem a snažil se ho bočním proražením nasoukat dovnitř pneumatiky. Policistům vysvětlil, že chtěl vnitřek pneumatiky vycpat a tak pokračovat v jízdě. Jeho chování přišlo v danou chvíli policistům velmi úsměvné. Když však obešli jeho vozidlo, viděli poškozenou přední část, kde byly i stopy větví a bylo jim jasné, že zdrogovaný řidič někde nezvládl řízení a tak svou pneumatiku prorazil. To, že mohl ohrozit jiného účastníka provozu už tak vtipné nebylo.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora