Ženevský autosalon oslaví příští rok devadesátiny

Letošní ročník největší evropské přehlídky automobilů začíná klepat na dveře. Ve dnech 7. – 17. března 2019 se po roce opět otevřou brány ženevského výstaviště Palexpo, kde bude na motoristické laické i odborní nadšence čekat tradičně obrovská spousta novinek.

Záplava novinek

Již tradičně se Geneva International Motor Show, což je oficiální název ženevského autosalonu, předvede s exkluzivní nabídkou novinek ze všech oblastí motorismu. Předhánět se budou tradiční i nové značky, prezentující jak klasické pohony, tak i elektromobilitu a hybridy. Nebudou chybět ani výrobci „supercars“, kteří budou představovat své největší bomby a sdílet výstavní prostory s největšími hráči. Ačkoliv organizátor této obří akce letos představil rebranding sví vizuální identity, zdá se, že pro vystavovatele to je pozitivní signál a zůstávají prestižnímu autosalonu věrní. Každoročně se v Ženevě představí víc než sto inovací v oblasti technologie, designu, bezpečnosti a pohodlí a jinak tomu nebude ani letos. Ženevský autosalon prostě opět nabídne skvělou podívanou a motoristický zážitek, který by žádnému pravověrnému nadšenci automobilismu neměl uniknout.

Cesta jako zážitek, vstupné přijatelné

Pokud zvažujete, že si letošní ročník ženevského salonu užijete, hoďte starosti s organizací a cestou na bedra jiných. Za přijatelné peníze vám dnes vše potřebné zorganizuje hned několik agentur, které pro vás zajistí vše od a po zet. Pokud se přeci jen vydáte na cestu sám, z Prahy vás čeká 950 km, které můžete absolvovat autem, nebo letecky. Na vstupné si připravte 16 švýcarských franků, po 16. hodině zaplatíte polovinu. V pracovní dny je výstaviště otevřeno od 10.00 do 20.00 hodiny, o víkendu od 9.00 do 19.00 hodiny.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora