Známe ceny pro Lincoln Aviator. Za kolik si ho můžete pořídit?

Když Ford odhalil svůj nový Explorer, bylo to spojeno s celkem mnoha pochvalnými reakcemi. Nyní to vypadá, že auto bude mít celkem zdatnou konkurenci. A to v podobě SUV Lincoln Aviator, které bylo představeno již ke konci loňského roku. Nyní jsou konečně venku i ceny. Za kolik si tento vůz pořídíte?

Cena startuje na částce více než 52 000 dolarů

Nepůjde o nic levného. Ale na druhou stranu je třeba dodat, že Lincol Aviator za tuto cenu rozhodně stojí. Případní kupci si musí připravit minimálně 52 195 amerických dolarů. To je startovní cena, za kterou však získáte něco, čím už se můžete chlubit. Třeba motor se dvěma turby V-6 s objemem 3 litrů, který pohání zadní kola.

Chcete něco více?

Nestačí vám základní verze? Tak bude nutné nějaký ten dolar přidat. Konkrétně až na částku 69 895 amerických dolarů. Na této sumě startuje prodej varianty s označením Grand Touring, který zaujme faktem, že se jedná o plug-in hybrid. Potěšeni tak budete celkovou spotřebou vozu i tím, že (alespoň trochu) chráníte planetu.

Když chcete to nejlepší…

Stále vám to nestačí? Můžete sáhnout po variantě nejlepší, které je stylově označena jako Black label. V té už vám pravděpodobně nic chybět nebude. Na druhou stranu vám však může chybět dost peněz v peněžence, jelikož cena auta je 90 000 amerických dolarů.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora