11

Test Range Roveru P400 Autobiography – nová motorizace pro ikonu kategorie SUV

Redakčním testem nám aktuálně prošel vůz, který se stal jedním ze spoluzakladatelů dnes tak oblíbené kategorie SUV. Otestovali jsme tedy ikonu, která již dlouhou řadu let udává trend v této kategorii. Vždyť její první generace se světu představila již v roce 1970. Jako hrdý majitel avizovaného kusu historie (první generace …

Číst více
Range Rover Evoque 01

Range Rover Evoque HSE Si4 – SUV s geny sportovce

Do redakčního testu se nám tentokrát dostala zajímavá varianta nejmenšího SUV nabízeného automobilkou Jaguar Land Rover. Jednalo se o model Evoque HSE Si4, tedy o provedení disponující přeplňovaným benzínovým motorem Ingenium s výkonem 290 koní. Nejedná se o motorizaci jen tak ledajakou, tímto motorem disponuje například i základní motorizace Jaguaru F-Type.

Číst více
Range Rover Evoque Convertible

Range Rover Evoque Convertible

Měl jsem možnost otestovat Range Rover Evoque Convertible ve verzi HSE Dynamic – jedná se o unikátní SUV kabriolet, jak se s touto kombinací popral legendární výrobce offroadů Land Rover? Vzhled V bílé barvě vypadá elegantně, zvláště na velkých 20“ kolech. Plátěná střecha se stahuje do vyhrazeného prostoru nad zavazadlovým prostorem, který má skromný objem 251 litrů bez ohledu na polohu střechy.

Číst více