20 let, čtyři generace – Audi RS 6: vlk v rouše beránčím

Audi RS 6 je vozem, který již 20 let vyvolává nadšení v globální komunitě fanoušků supersportovních automobilů společnosti Audi Sport GmbH, a to způsobem, jenž nemá obdoby. Audi RS 6 definuje již po čtyři generace segment supersportovních kombi svými pozoruhodnými výkony a současně vynikající praktičností pro každodenní provoz. Základem úspěšného základního konceptu z roku 2002 je dvojitě přeplňovaný agregát a pohon všech kol.

Číst více

Legendy přivezou do Prahy opět unikátní automobilové skvosty. Tyhle si nesmíte nechat ujít

Poslední květnový víkend by měl do Prahy zamířit každý milovník aut. Proč? Po covidové pauze se opět koná motoristická slavnost s názvem Legendy. Termín i místo jsou jasně dané. Pro připomenutí – 28.-29. KVĚTNA 2022 Výstaviště Praha – Holešovice. A hlavní téma výstavy? Italská vášeň. To znamená přehlídku vozů Alfa Romeo, Fiat, Maserati, Ferrari, Lamborghini, ale i mnohých dalších.

Číst více

Konec května bude patřit unikátním autům. Stačí navštívit pražské Legendy

Na poslední květnový víkend se těší nejeden fanoušek aut. Po letech, kdy do mnoha akcí vstoupil covid, se bude opět konat automobilová slavnost s názvem Legendy. První ročník se konal už v roce 2013 a od té doby se akce vryla do srdcí všech fanoušků a milovníků aut. Ti se naposledy sešli v roce 2019. A letos se konečně sejdou znovu. Kdy a kam?

Číst více

Unikátní Bavorák si mohou pořídit i lidé v ČR. Bude ozdobou silnic, ale i citelným zásahem pro peněženku

Speciální edice BMW BMW M850i xDrive Gran Coupé THE 8 X JEFF KOONS je jednou z ukázek dlouholeté angažovanosti BMW ve světě umění. Ve spolupráci s jedním z nejúspěšnějších současných umělců Jeffem Koonsem vznikne série 99 kusů speciálních modelů postavených na modernizovaném BMW M850i xDrive Gran Coupé. Cena této edice na českém trhu začíná na částce 9 360 000 Kč.

Číst více

Porsche představuje Macan T. Historicky první sportovní vůz s více než párem dveří, který nese speciální označení

Společnost Porsche uvádí nový derivát SUV Macan s velmi dynamickým nastavením. Porsche Macan T tak doplní modelovou řadu toho úspěšného SUV. Do modelové řady úspěšného SUV přibyl nový typ Macan T. Jde o první sportovní vůz Porsche s více než párem dveří, který se může pochlubit speciálním označením T, do té doby vyhrazeném pouze pro modely 911 a 718.

Číst více

Připraveno závodit: Nové Porsche 718 GT4 RS Clubsport

Nové Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport je zde. Závodní vůz, vycházející z produkčního modelu 718 Cayman GT4 RS, slaví v LA světovou premiéru. Okruhový sportovní vůz s motorem uprostřed staví zejména na pohonné jednotce, která je jeho nejvýraznější změnou. Vysokootáčkový šestiválec boxer objemu 4.0 litru vychází z agregátu typu 911 GT3 Cup a v aktuálně nejsilnějším závodním modelu řady Caymann dosahuje výkonu 368 kW (500 koní).

Číst více

Emocionální prémiová mobilita: Interiér modelu Audi A8 nabízí velmi kvalitní zážitky

Požadavky potenciálních zákazníků modelu A8 se mění. Přejí si prožívat emocionální a komfortní mobilitu, která dokonale ladí s jejich individuálním životním stylem. Do popředí se stále více dostávají hodnoty, jakými jsou čas, prostor a individuální výběr. Současně jsou i nadále důležité klasické silné stránky vozidla od zážitků z jízdy až po velmi kvalitní materiály.

Číst více

BMW i Vision Circular ukazuje představu kompaktního BMW pro rok 2040, které je zaměřeno na udržitelnost a luxus

BMW i Vision Circular ukazuje představu kompaktního BMW pro rok 2040, které je zaměřeno na udržitelnost a luxus. Čtyřmístný vůz má čistě elektrický pohon a na své přibližně čtyřmetrové délce nabízí velkorysý vnitřní prostor. Kromě toho byl tento vizionářský vůz ve všech oblastech navržen v souladu s principy cirkulární ekonomiky a …

Číst více