TEST Subaru Forester XT

TEST Subaru Forester XT

Týden testování sportovního SUV mi nejdřív zněl jako noční můra. Na druhou stranu, Subaru jsou skvělé vozy a Forester mne nadchnul i v běžném provedení. Takže mu rozhodně dám šanci, ale zvládne mne opravdu přesvědčit? Vzhled Vzhled se od běžného Foresteru samozřejmě trochu liší, ale ty dobré věci zůstaly, Například …

Číst více
TEST Subaru XV

TEST Subaru XV

Máme k testu auto, které hrdě nese nápisy The World is flat. Ano, Subaru tím naráží na fakt, že se stále drží svých osvědčených motorů typu boxer. Jenže svět není plochý, je plný hrbolů, výmolu, strání a retardérů, takže je můžete překonávat snáze díky větší světlé výšce, ochrannému oplastování a pohonu všech kol v tomto atraktivním crossoveru.

Číst více
TEST Subaru Forester

TEST Subaru Forester

Už jsme vám přinesli test toho nejtypičtějšího, co Subaru nabízí. To, když jsme vyzkoušeli první generaci modré Imprezy WRX STI na zlatých kolech. Nyní se ale pojďme společně podívat na vůz, který je mnohem praktičtější a má ambice na to, zaujmout větší okruh zákazníků. Redakčním testem prošlo SUV Forester se vznětovým motorem a automatickou převodovkou, což je u zákazníků tohoto segmentu oblíbená kombinace.

Číst více
TEST Subaru Impreza WRX STI

TEST Subaru Impreza WRX STI

V podstatě si plním sen. Ano, já vím, že to není zcela přesné, protože na druhém místě toho žebříčku aut snů, který má každý z vás, je sice první generace Imprezy, ale model 22B. Jenže základní podstata vozu je totožná. Takže hurá do snu…. Tedy pokud to nebude noční můra, také si jistě vybavujete, když James May konečně řídil Lamborghini Countach.

Číst více
MINITEST Subaru Forester 2.0D-L Comfort - Milý Ježíšku...

MINITEST Subaru Forester 2.0D-L Comfort – Milý Ježíšku…

Japonská značka Subaru je slavná především svým propracovaným pohonem všech kol, zážehovým ležatým motorem typu boxer a ikonickým modelem Impreza. Nabízí toho však ještě mnohem víc a tak jsem nemohl odmítnout příležitost vyzkoušet novou generaci modelu Forester. Chtěl jsem zjistit, proč zákazníci Subaru patří k těm nejvěrnějším v automobilovém průmyslu. U libereckého …

Číst více