1

TEST Hyundai Santa Fe PHEV Luxury – nebývale komfortní a prostorné plug-in hybridní SUV

Model Santa-Fe je největším a také nejluxusnějším zástupcem v početném portfoliu automobilky Hyundai. Jeho poslední, poměrně výrazná, modernizace aktuální čtvrté generace přichází celkem brzy, a to díky značné elektrifikaci pohonných ústrojí. Jasně patrné změny pak nastaly také v rámci exteriéru a interiéru, nová je i podvozková platforma vozu. My jsme aktuálně vyzkoušeli vrcholný kousek, tedy plug-in hybridní Santa Fe s bohatou výbavou Luxury a sedmimístnou specifikací.

Číst více
0

Test Hyundai IONIQ 5 – nepřehlédnutelný, prostorný a na poměry svého segmentu celkem dostupný elektromobil

Hyundai Ioniq 5 je novým hráčem na poli elektromobility, který tento segment úspěšně posouvá zase o znatelný krok dále. K jeho trumfům totiž aktuálně patří nápaditý a promyšlený design, prostorný interiér, 800 V architektura s možností rychlého dobíjení, slušné hodnoty uváděných dojezdů a v neposlední řadě zajímavá pořizovací cena. My jsme redakčnímu testu aktuálně podrobili samotný vrchol nabídky tohoto modelu.

Číst více
0

Test Hyundai Tucson N Line PHEV – sportovní střih pro nápadité rodinné SUV

Hyundai Tucson aktuální generace je velmi originálním a výrazově výjimečným vozem. Jeho nápadité tvary lze však ještě okořenit sportovně laděným paketem N Line, který automobilka používá u jednotlivých modelů k jistému oživení a podpoření jejich sportovního ducha. Vozy vybavené tímto paketem jsou pak jistými předskokany k ostrým „enkovým“ verzím, které jsou dnes již dostupné u modelů i20, i30 a Kona.

Číst více
Img 20210919 171235

Test Hyundai Bayon: Náhradník populárního auta, který zcela jistě dokáže zatopit hlavní konkurenci

Hyundai Bayon je novinkou v portfoliu korejské automobilky. Mluvit se o něm začalo jako o určitém nástupci modelu Hyundai ix20, který byl populární především mezi starší generací zákazníků. Faktem ale je, že Bayon má s ukončeným modelem spíše pramálo společného a segment, na který cílí, je zcela jasný. Žádné srovnání s ix20 tedy již nečekejte.

Číst více
0

TEST Hyundai i30 N Performance N-DCT – premiant segmentu nově s automatickou převodovkou

Hyundai i30 N Performance je vozem, který v redakci vítáme vždy s velkým nadšením. Jakoukoliv změnu týkající se tohoto modelu pak potřebujeme nutně vyzkoušet, a to jen proto, abychom s tímto skvělým vozem mohli strávit další redakční týden. Protentokrát si pro nás Hyundai připravil hned dvě novinky, nad kterými se musíme v rámci tohoto vozu určitě pozastavit.

Číst více
0

TEST Hyundai Santa Fe 1.6 T-GDI HEV – brzká modernizace díky elektrifikaci pohonného ústrojí

Modernizace je omlazovací proces, který obvykle čeká na většinu soudobých modelů v průběhu jeho generačního cyklu. Avizovanou modernizací prošla také aktuálně testovaná čtvrtá generace modelu Santa Fe. Současný vzestup automobilky Hyundai je rozhodně nevyvratitelný a zcela jasně patrný na širokém portfoliu nabízených vozů. Tento fakt a celkem důrazná elektrifikace jednotlivých vozů přináší poměrně brzkou modernizaci modelu Santa Fe.

Číst více
0

Test Hyundai i20 1.0 T-GDI – výborná dynamika a slušný jízdní komfort

Nová třetí generace Hyundaie i20 je navržena plně v duchu aktuálního stylu automobilky, kterému rozhodně nechybí jistá odvážnost, nadčasovost, dynamika a velký smysl pro detail. S tímto přístupem pak nová generace dvacítky celkem úspěšně vstupuje do boje proti českému oblíbenci, kterým v tomto segmentu není nikdo jiný než Škoda Fabia. My jsme …

Číst více
0

Test Hyundaie Tucson 1,6 T-GDI MHEV – vybroušený diamant s kvalitně zpracovaným a prostorným interiérem

Když se zaměříme na nové modely automobilky Hyundai, je jasně patrné, že po stránce vnějšího designu tu máme opravdu výrazný posun. Automobilka se v poslední době nebojí experimentovat a u svých vozů nabízí velmi odvážné a originálními tvary. Ať už se jedná o novou i20, Ioniq nebo model Bayon, dalším výrazným zástupcem a průkopníkem tohoto inovativního přístupu se stala aktuálně testovaná nová generace modelu Tucson.

Číst více