2

Test SsangYong Tivoli 1.5 GDI Turbo Style

Automobilka SsangYong ve své novodobé historii prochází celkem úspěšným obdobím, koncovým zákazníkům jsou aktuálně nabízeny vozy, který již nedisponují poněkud rozporuplným vnějším vzhledem, ba naopak tu máme celkem svěže působící modely s prostorným a kvalitně zpracovaným interiérem, které jsou navíc k dispozici za velmi rozumné pořizovací ceny. Aktuální portfolio vozů se zaměřuje především na oblíbenou kategorii SUV, v nabídce jsou tak modely různých velikostí včetně jednoho “pracovního“ pick-upu.

Číst více
Img 20231214 095954

Dlouhodobý test SsangYong Korando: Zaujme nejenom nízkou cenou

Za málo peněz, hodně muziky. I tak by se dala jednoduše shrnout cenová politiky značky SsangYong na českém trhu. Jedním ze známých zástupců je model SsangYong Korando, který láká na velmi atraktivní cenovku i slušné papírové parametry či výbavové stupně. A jak to vypadá v reálu? Po třech týdnech s tímhle autem mám celkem jasno. Již více než 60 let je korejská automobilka SsangYong expertem na produkci vozů SUV 4×4. Na náš český trh se s portfoliem pokusila vstoupit hned dvakrát. Pauza po prvním pokusu jasně naznačila, že nebyl příliš úspěšný. Následoval ten druhý, v roce 2019.

Číst více
Img 20230809 160112

Test SsangYong Torres: Rodinný vůz s atraktivním designem i cenovkou

Přebírám vůz SsangYong Torres a vyjíždím. Už po prvních několika kilometrech je mi jasné, co se bude dít celý týden. Budu budit pozornost a přitahovat pohledy, protože tohle auto je na českých silnicích naprostou novinkou a unikátem. Na svém domácím trhu sice jihokorejský SsangYong uvedl Torres již v loňském roce, ale u nás k tomu došlo až nyní.

Číst více
Img 20230523 144255

Test SsangYong Korando: Manuál, čtyřkolka, a hlavně atraktivní cenovka

Již více než 60 let je korejská automobilka SsangYong expertem na produkci vozů SUV 4×4. Na náš český trh se s portfoliem pokusila vstoupit hned dvakrát. Pauza po prvním pokusu jasně naznačila, že nebyl příliš úspěšný. Následoval ten druhý, v roce 2019. Opět spojený se zajímavými cenovkami, ale tentokrát už i s designově, kvalitativně i výbavově zajímavými vozy.

Číst více
0

Test SsangYong Musso Grand 2.2 E-XDI PREMIUM – schopný pracovník ve společenském obleku

Jihokorejská automobilka Ssangyong jede po posledním návratu na český trh na velmi úspěšné vlně. Aktuální vzestupná tendence jejich vozů se opírá o povedený vnější vzhled, prostorný a kvalitně zpracovaný interiér a v neposlední řadě o zajímavé pořizovací ceny. Dalším vozem, který se mi aktuálně dostal do redakčního testu, se stal model Musso.

Číst více
0

Test SSANGYONG REXTON 2.2 E-XDI PREMIUM – sebevědomý vzhled, prostorný interiér a dostatečný jízdní komfort, to vše za velmi slušné pořizovací ceny

Model Rexton je po Korandu již druhým zástupcem jihokorejské automobilky SsangYong, který se mi dostal do týdenního testu. Po zkušenostech nabytých právě s avizovaným Korandem jsem se na test Rextonu i celkem těšil. Vozy této automobilky totiž po posledním návratu na český trh umí nabídnou celkem svěží vnější vzhled, kvalitně zpracovaný interiér a v neposlední řadě také rozumné pořizovací ceny.

Číst více
0

Test SsangYong Korando 1.5 T-GDI PREMIUM – povedený návrat na scénu

Vozy automobilky SsangYong se v minulosti netěšili moc velké oblibě, jejich hlavním handicapem totiž dost často býval poměrně „nápaditý“ vnější vzhled : – ). Historicky vzpomeňme například na podivně hranaté Musso nebo lehce hrbatý Rodius. Dnes je ale situace dost odlišná a poslední návrat na scénu se této jihokorejské automobilce opravdu povedl.

Číst více