0

Test Mitsubishi L200 MOUNTAIN SHERPA – expediční speciál, který se ani práce nezalekne

Mitsubishi L200 aktuální generace je tu s námi již delší dobu. Poslední modernizace přinesla tomuto úspěšnému pick-upu nejen výrazné oživení, ale také novou pohonnou jednotku, propracovanější podvozek a nové elektronické asistenty pro jízdu v terénu. Poměrně nově je v nabídce také „dvoustovka“ s označením Plus, tedy varianta nabízející výkonnější pohonnou jednotku. Zastoupení automobilky Mitsubishi nás celkem pravidelně „zásobuje“ různě upravenými vozy ze svého portfolia.

Číst více
0

TEST Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – modernizovaný kabát a osvědčená plug-in hybridní technika

Mitsubishi Eclipse Cross se dočkalo modernizace, která zasáhla především jeho vnější vzhled a přinesla plug-in hybridní pohonné ústrojí „pod jeho kapotu“. Toto kompaktní SUV kupé tedy dostalo lehce pozměněné kontury podporující jeho dynamický střih a vylepšené pohonné ústrojí z modelu Outlander. Tento plug-in hybrid pak kombinuje hned dvojici elektromotorů s klasickou atmosférickou benzínovou motorizací MIVEC.

Číst více
5

Test Mitsubishi L200 PLUS INSTYLE – stálice segmentu dostala větší výkon a také více stylu

Mitsubishi L200 šesté generace již celkem dobře známe. Redakčnímu testu jsme podrobili jak základní verzi s šestistupňovým manuálem, tak jsme si mohli vyzkoušet i expediční speciál RockProof 2, který nás obohatil o nejeden zajímavý zážitek. Nyní tu ale máme „dvoustovku“ s označením Plus, která dostala nejen výkonnější motorizaci, ale také pár zajímavých …

Číst více
Olympus Digital Camera

Mitsubishi L200 Rock Proof EVO2: Vzhůru za dobrodružstvím

Jak již to v životě bývá, ty nejlepší věci se stávají náhodou. Jednoho pondělního dopoledne přišla krátká zpráva, jestli nechci v úterý otestovat expediční speciál. Neváhal jsem ani chvilku, vybral poslední dovolenou a místo prosluněné Mallorky před Vánoci jsem se na týden přestěhoval do lesa. Mitsubishi L200 Rock Proof EVOLUTION 2, jak zní celý název testovaného modelu trochu napovídá, že není první svého druhu.

Číst více
12

Test Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC CVT – zajímavou pořizovací cenu a prostorný interiér nově doplnil dynamicky střižený kabát

Mitsubishi Space Star, tento malý městský hatchback nám prošel na první pohled jasně zřetelným omlazením. Aktuální modernizované provedení se veřejnosti představilo na konci roku 2019 na automobilové výstavě v Bangkoku, evropskou premiéru si modernizovaná verze následně odbyla v lednu tohoto roku na autosalonech v Bruselu a ve Vídni.

Číst více
0

Mitsubishi L200 INVITE + 2.2 DI-D – šestá generace nepřináší jen líbivější kabát

Nová již šestá generace tohoto legendárního pick-upu si svoji světovou premiéru odbyla v listopadu loňského roku. V září letošního roku se pak tento model objevuje i na českém trhu. Nová „dvoustovka“ přichází s modernizovaným vnějším vzhledem, novou pohonnou jednotkou, propracovanějším podvozkem a novými elektronickými asistenty pro jízdu v terénu. Se zkušenostmi z testování její předchozí generace a pln očekávání přebírám „modernizovanou“ šestou generaci k týdennímu redakčnímu testu.

Číst více
Img 3774

Mitsubishi Outlander PHEV ukazuje cestu. V terénu, na silnici i ve světě technologií

Mitsubishi Outlander PHEV byl v našem testu rozhodně velmi očekávaným autem. Jak proto, že má mnoho příznivců, tak samozřejmě proto, že tento model patří mezi nejlépe prodávané plug-in hybridy na světě. A tak bylo třeba zjistit, zda za to aktuální novinka stojí. Mitsubishi Outlander PHEV zaujme technikou Nejprve několik důležitých informací k charakteristice vozu.

Číst více