0

TEST Seat Leon ST FR 1.5 TSI – ryzí sportovní charakter kombinovaný s průměrnou pohonnou jednotkou

Seat Leon Sportstourer je kombíkem nižší střední třídy, který to stran své konkurence nemá vůbec jednoduché. Vždyť mezi jeho hlavní soky patří převážně koncernoví sourozenci VW Golf Variant a Škoda Octavia Combi.   V koncernu to však mají velmi dobře promyšlené, zatímco výše uvedené modely cílí spíše na usedlejší klientelu, Seat je zde pro ty, kteří se chtějí jednoduše odlišit.

Číst více
Img 20211110 154252

Test Seat Arona: Crossover pro ty, kteří chtějí dělat věci podle svého

Auto svými rozměry ideální do města, s praktičností i pohodlností na občasné cesty i mimo něj? Většině lidi určitě jako první naskočí Fabia. Ale je to jediná možnost, která se na současném trhu nabízí? Rozhodně ne. Není vždy nutné podlehnout trendům a většině, a je na místě podívat se i na jiné možnosti. A udělat si věc, dle svého.

Číst více
TEST Seat Leon Cupra ST

TEST Seat Leon Cupra ST

Španělské vozy Seat se pyšní sloganem Auto Emoción. Tak se pojďme podívat, zda to není jen pouhý reklamní trik. A abychom dali značce dobrou výchozí pozici hájit své tvrzení, může jako její advokát nastoupit ostré kombi Léon Cupra ST. Vzhled Seat Léon vypadá ve své poslední generaci opravdu dobře a je fajn, že se zbavil té karoserie připomínající MPV.

Číst více