Přestavba vozidel pro nejnáročnější řidiče – umí ji ve společnosti…

Mechanic,holding,a,tire,at,the,repair,garage.,replacement,of

Žádné sériové vozidlo nemůže splnit individuální požadavky řidičů, pro které je automobil důležitým nástrojem při práci v nebezpečných situacích či těžkém terénu. Abyste se na svůj vůz mohli  spolehnout i v extrémních podmínkách, je tu pro vás společnost Dajbych 4×4 a její služba přestavby vozidel.

Společnost Dajbych 4×4 má více než 27 let zkušeností s prodejem, servisem a přestavbou luxusních či terénních vozů. Automobily, které přešly přestavbou u společnosti Dajbych 4×4 využívají například:

  • hasičské jednotky,
  • armáda,
  • policie,
  • horské služby,
  • off-roadový závodníci,
  • firmy z energetického, plynárenského, vodárenského či lesního průmyslu.
Mohlo by vás zajímat:  Toto jsou nejčastější chyby na dálnicích: rychlost, vzdálenost a špatné pruhy

Pokud na silnici či ve městě potkáte hasičský vůz speciálně upravený pro hašení elektromobilů, policejní pancéřovanou Škoda Superb, ISUZU D-MAX se speciální sklopnou korbou, případně pick-up Toyota Tundra přestavěný na sanitku, možná právě koukáte na referenční vozidlo společnosti Dajbych 4×4.

Mezi spokojenými zákazníky této společnosti najdete řidiče, kterým přestavěné auto umožňuje provozovat koníčky v podobě expedičního ježdění, závodění.

Aby byla zajištěna maximální spolehlivost přestavěného vozu, pracovníci Dajbych 4×4 provádí testování vozů na vlastním off-roadovém polygonu, následně také zaškolují řidiče ve věci základních technických znalostí a ekonomii provozu. Samozřejmostí je následný servis. Pokud tedy hledáte přestavbu vozu ve variantě „all-inclusive“, právě pro Vás je tu Dajbych 4×4. Více informací o této službě, stejně jako výpis referencí najdete na stránce: přestavba vozidel.

Mohlo by vás zajímat:  Při cestování s notebookem je na prvním místě bezpečnost. Hrozí poškození i hackerský útok

I Vy můžete mít vůz maximálně přizpůsobený Vašim náročným požadavkům. Oslovte ještě dnes s žádostí o konzultaci pracovníky společnosti Dajbych 4×4.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora