Akce na nový Suzuki Swift 6+6+6

6+6+6= Suzuki Swift! Zdá se Vám to jako nerozluštitelný rébus? Při jeho řešení budete mile překvapeni, protože s takovou nabídkou se na českém trhu setkáte opravdu jen stěží. Při koupi nového Suzuki Swift na Vás čeká 6 let financování, 6 let záruky a 6 let pojištění. Že jste dosud neměli příležitost Suzuki Swift blíže poznat? Nevadí, je nejvyšší čas se s ním seznámit!

Tento automobil byl vždy poháněn maloobjemovými, ale velmi výkonnými agregáty, které vynikaly vysokou dynamikou a minimální spotřebou. V současnosti se touto kombinací inspirují prakticky všechny automobilky. Swift je na prodej s benzínovým motorem o objemu 1,2 l i vznětovým o objemu 1,3 l. Již jen pohled na nízkou spotřebu Vašeho vozidla Vám vykouzlí na tváři spokojený úsměv a zvýší příjemný prožitek z Vaší jízdy.

Zvláště při cestách po českých silnicích oceníte systém tlumící nerovnosti vozovky, který je založen na výsledcích řady testů v rámci celé Evropy. Stabilitu vozidla zaručuje i stabilní, tuhý podvozek, který má sníženou světlou výšku, a zvětšený rozchod kol.

Také brzdy přispějí ke zkvalitnění pocitu z jízdy, když dokonale a neomylně zpomalují. Není se čemu divit, protože kotoučové brzdy s vnitřní ventilací vepředu jsou standardem u každé výbavy. Vzadu pak bubnové brzdy střídají kotoučové u modelu v provedení GLX.

Každý opravdový řidič Vám potvrdí nepsané pravidlo, že jsou to kola, která dělají kvalitní vůz! Swift je opatřen 16palcovými hliníkovými ráfky, případně 15palcovými ocelovými disky, které mají celoplošné kryty. Oba typy kol jsou obuty do jedinečných pneumatik, jež mají snížený valivý odpor, což přispívá ke snížené spotřebě paliva. Specifický dezén pak zaručuje mimořádnou stabilitu vozu na suchém i mokrém povrchu.

Jak je z výše řečeného jasně patrné, Suzuki Brno se s tím prostě nemaže! Je jen na Vás, zda této mimořádné příležitosti využijete a tomuto vozu, který můžete mít již od 3996,- Kč měsíčně, dáte šanci. Pokud se chcete o akci 6+6+6 dozvědět ještě více, další potřebné informace naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat:  Půjčovna dodávek - Euro půjčovna