Honda vytvořila nejstylovější obytné auto

Miniaturní věci jsou v módě a inženýři Hondy to dobře ví! Proto na japonském veletrhu obytných vozidel představí jeden z nejmenších, ale také nejstylovějších „karavanů“ na světě. 

K jeho výrobě stačilo málo – uříznout ze zadní části kei caru N-Box 50 cm a udělat z něj malý pickup N-Truck, respektive připojit za něj přívěs N-Camp. Oboje je navíc nastříkáno pastelově modrou barvou, kterou doplňují bílá kola a střecha, takže kamkoliv „karavan“ přijede, tam bude budit rozruch!

Pokud však uvnitř obytného přívěsu čekáte stísněný prostor, budete žasnout nad umem japonských inženýrů. Na vyvýšené posteli se údajně vyspí dva dospělí, po probuzení si navíc ona dvojice může vychutnat šálek ranní kávy ve stylových zelených křesílkách. Vše je samozřejmě obloženo dřevem a na podlaze nechybí koberec s dlouhými vlákny. A pokud Vás trápí kam s kufry, nezapomeňte, že přívěs táhne dvoumístný pickup s miniaturní ložnou plochou a motorem o objemu 660 cm3!

Pokud už chcete měnit jeny tak jako my v redakci, budu Vás muset zklamat. Zatím se jedná jen o koncept. Japonci jsou však kei auty jakékoliv kategorie doslova posedlí a je tedy možné, že něco podobného pustí brzy do výroby. Upřímně? Nezlobili bychom se!

Zdroj: Honda