Jedinečné Quattroporte Shooting Brake jde do aukce

Rychlých a drahých kombíků existuje mnoho, ale většinou jde o automobil německé produkce, s pohonem všech kol a jsou obvykle bez duše, jak by pravili fanoušci italských automobilek. Ovšem v sobotní aukci bude vydraženo opravdu unikátní a elegantní kombi, přesněji Maserati Quattroporte Shooting Brake z roku 2009.

Je to velmi zajímavý a na zakázku vyrobený shooting brake, který stojí na základech limuzíny. Quattroporte Shooting Brake se v originálu honosí názvem Touring Bellagio Fastback a pochází z dílen Touring Superleggera. Unikátní kombi bylo původně postaveno pro bývalého prezidenta značky Ducati, Carla Bonomiho. Maserati Quattroporte Shooting Brake, zapsané na dražební listině, je prvním kouskem celkem ze čtyř vyrobených.

Je to jeden z mála luxusních přepravníků moderní éry, což je způsobeno díky základům v luxusním sedanu. Očekávaná cena se odhaduje na 80 000 – 120 000 Euro. Máte-li o tuhle unikátnost zájem, tak se podívejte na kompletní informace na oficiálních stránkách RM Auctions