Mercedes-Benz E-Class Coupe Cabrio v podání FAB Designu

 

Švýcarská společnost FAB Design má mezi tuningovými nadšenci opravdu nevšední pověst. Jedni ji za své šílené kreace nenávidí, jiní naopak přímo zbožňují. Ať je to jakkoliv, FAB je vždy v centru pozornosti.

A nejinak je tomu s modelem E-Class Coupé ve verzi Cabrio, pro který FAB Design představil zajímavý body-kit. Ten se vyznačuje především rozšířenými blatníky a množstvím nasávacích otvorů umístěných snad na všech částech vozu. Chybět nemůže ani mohutný přední nárazník s integrovanými LED diodami pro denní svícení. A právě přední část vozu bude budit největší emoce. FAB Desing se na ní skutečně vyřádil a my tak můžeme spařit neobvyklé množství linek, prolisů, nádechů a výdechů.

Mohlo by vás zajímat:  BMW 1M Coupe G-Power

Zadní část vozu s decentním křídlem umístěným na hraně víka zavazadlového prostoru a difuzorem s integrovanou dvojicí oválných koncovek výfukového systému působí mnohem příjemnějším dojmem. Čisté linie nejsou násilně narušeny zbytečnými plasty a můžeme tak hovořit o určitém zachování elegance výchozího modelu.

A aby toho nebylo málo, zákazníci se budou těšit z pohledu na třídílná kovaná kola o velikosti 20 palců. Nechybí ani sportovní odpružení, nový výfukový systém a v neposlední řadě také systém Sound Control, který z klidného modelu udělá uječenou bestii.

Mohlo by vás zajímat:  Mercedes-Benz Citan se dočkal mírné tunigové úpravy