Sezónní slevy se vyplatí využít. Na motoristy jich čeká několik

Happy Young Male Driver Wheel

Říká se, že Češi jsou národem milovníků slev. Pravdou však je, že si nás takto vychovali hlavně prodejci, kteří svými sezónními akcemi de facto odměňují každého, kdo si umí své nákupy správně naplánovat. To se pochopitelně týká i motoristů, respektive motorkářů, na které cílí tento článek. Právě teď totiž začíná jeden ze dvou výprodejů, které na nás obvykle v roce čekají. Jak to tedy bude s akcemi na motorkářské vybavení a doplňky v nadcházejících měsících?

Mohlo by vás zajímat:  Pořádný výkon chtějí všichni, dobře ho využít ale ne každý umí

Podzimní výprodej

Pohled z okna vás nenechá na pochybách, sezona dlouhých projížděk na motorkách skončila. Když budete mít štěstí a vychytáte poslední záchvěvy léta, stihnete ještě dvě tři krátké projížďky za slunného podzimního odpoledne, ale většina motorkářů už své stroje zazimovává. A tak právě teď začíná posezónní výprodej s velmi sympatickými slevami. Je však třeba dodat, že opravdu velký výprodej nás teprve čeká, ne každé zboží se do něj však dostane.

Motorcycle Luxury Items Close Up Headlights Shock Absorber Wheel Wing Toning
Zdroj obrázku: Freepik

Vánoční sezona

Po poněkud hluchém říjnu a větší části listopadu přijde období, na které se obchodníci tradičně těší nejvíc. Vánoční sklizeň. Nejpozději kolem 20. listopadu vyměňují obchodníci skutečné slevy za zdánlivě výhodné nabídky, protože lidé začínají ve velkém kupovat dárky pod stromeček. Pro příbuzné mnoha motorkářů jsou právě různé doplňky pro jezdce první volbou při výběru vánočních dárků. A prodejci toho umí moc dobře využít.

Mohlo by vás zajímat:  S některými vozy se spojují typické stereotypy

Doprodej loňských zásob

Zejména menší prodejci si dají po hektickém předvánočním období do konce roku přestávku, aby pak začali s rozprodáváním neprodaných zásob. Největší slevy jsou pochopitelně na produkty, jejichž výrobci chtějí v novém roce uvést na trh novější řadu. Do výprodeje se naopak většinou nedostanou klasické „držáky“, u kterých není poznat, zda jsou z loňské či letošní edice – ty je často výhodnější kupovat už v podzimním výprodeji.

Zdroj: https://capitaloneshopping.com/blog/biggest-sales-of-the-year
Karel Michalec

O Karel Michalec

Kontakt na autora: karel.michalec@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora