Spolehlivý autoservis kousek od Prahy

Hledáte profesionální autoservis, na který se můžete obrátit při drobných opravách, pravidelných údržbách i při přípravě na STK? Vlastníte rozsáhlejší vozový park, který vyžaduje pravidelné kontroly? Jste majiteli extrémně namáhaného terénního vozidla? Ve všech těchto případech pro vás může být dobrou volbou autoservis Kupčík, který naleznete při dálnici D1 nedaleko Říčan u Prahy.


 

Autoservis Kupčík je rodinnou firmou, která se věnuje opravám aut již od roku 1996. Díky precizně odváděné práci si dokázala za dobu své existence vypracovat dobrou reputaci, která se neomezuje pouze na jihovýchodní okraj Prahy, ale zahrnuje celou pražskou aglomeraci. Původní specializaci představovala offroadová a sportovní užitková vozidla, u kterých hraje zásadní roli správné seřízení všech součástek. Tento profesionální přístup nyní firma standardně využívá také při opravách ostatních typů vozů.

Firma zajišťuje servis všech běžných značek aut. Zkrátka však nepřijdou ani majitelé amerických vozů, jako jsou Chrysler, Jeep, Chevrolet, Dodge aj. Můžete si zvolit z rozsáhlé nabídky služeb – od mechanických, karosářských a lakýrnických prací až po pneuservis, digitální diagnostiku, seřízení geometrie kol či opravy klimatizací. Kromě toho je nabízena také komplexní příprava k prohlídkám STK či oprava havarovaných vozidel.

Mohlo by vás zajímat:  Trabici jedou domů - První přednáška, ze které jsem neutekl

Při opravách je kladen důraz na současné trendy. Jsou využívány moderní technologie, díky kterým se dosahuje vysoké přesnosti seřízení. Pomocí digitální diagnostiky je možné odhalit i takové vady vozidla, které nemusejí být na první pohled patrné. Autoservis Kupčík se specializuje také na velmi důležité seřízení geometrie kol, které bývá některými řidiči trochu opomíjeno. Samozřejmostí je vždy záruka na práci i náhradní díly, které pocházejí z autorizovaných zdrojů.

Termíny oprav jsou pružně přizpůsobovány potřebám zákazníků. Přijet je možné i bez předchozího telefonického objednání – pokud by se pracovníci nemohli věnovat opravám okamžitě, bude vám vždy nabídnut nejbližší možný termín. Autoservis Kupčík sídlí v obci Chomutovice v okrese Praha-východ a bezprostřední spádovou oblast tedy tvoří především Průhonice, Říčany, Dobřejovice nebo Jiřčany. Velmi pohodlně se sem však dostanete, ať už bydlíte v kterékoli části Prahy.