Tesla oficiálně v České republice. V pátek otevírá svou první prodejnu

Automobily Tesla jsou i přes různé problémy stále velmi populární. Koupit si vůz v naší zemi není již několik let žádný problém. Klasické oficiální zastoupení však stále chybělo. Tomu má být konec, jelikož první Tesla showroom se už velmi brzy otevírá. Slavnostní otevření je naplánováno na tento pátek, tedy v podstatě za pár dní.

Možnost si vozy prohlédnout i otestovat

Co oficiální showroom Tesla v České republice nabídne? Zákazníci a zájemci budou mít možnost si vozy této populární značky na vlastní oči prohlédnout. Případní zájemci se mohou samozřejmě objednat i na testovací jízdu, která je má přesvědčit o celkové jedinečnosti vozů. K dispozici budou už od pátečního slavnostního otevření hned tři. A to Model X který by měl potěšit zájemce o SUV, dále Model S který patří mezi světový hit a opomenout nelze ano Model 3, který se řadí do kategorie nejdostupnějších vozidel značky.

Tesla ve Vysočanech

Pokud máte v plánu zavítat buď na oficiální otevření, nebo se chcete na vozy přijet podívat kdykoliv později, bude se vám hodit informace o tom, že první oficiální showroom Tesla najdete v pražských Vysočanech. Konkrétně na adrese Freyova 95/10. Oficiální a samostatný showroom Tesly vznikl v areálu Advantage Cars, který je zaměřený právě na prodej unikátních a luxusních vozidel.

Vše jako kdekoliv jinde

Co nabídne showroom Tesla tuzemským zákazníkům? Vše, co kdekoliv jinde. Konečně budou zveřejněny oficiální ceny pro Českou republiku, zájemci si mohou vozy prohlédnout a otestovat a současní majitelé budou moci objednat případnou pravidelnou prohlídku, nebo servis. To je pro všechny velké plus, protože doposud bylo nejbližší oficiální dealerství buď u našich jižních sousedů v Rakousku, nebo u těch západních v Německu.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Volvo představuje českému trhu S60 Cross Country