Značka Audi posiluje partnerství s českokrumlovským festivalem MHF

Divize Audi společnosti Porsche Česká republika uzavřela víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Značka Audi tak navázala na úspěšnou loňskou spolupráci s organizátory prestižního českokrumlovského festivalu a jako hlavní partner MHF ji posouvá na ještě vyšší úroveň. Letošní ročník hudebního festivalu, který se těší výborné pověsti i v zahraničí, se navzdory koronavirové pandemii uskuteční, a to od 18. září do 3. října 2020. Organizaci celé akce usnadňují luxusní automobily s logem čtyř kruhů. Flotila nejnovějších modelů Audi bude navíc zajišťovat po celou dobu trvání významné kulturní akce přepravu umělců a vzácných hostů.

„Mám velkou radost, že pokračujeme ve spolupráci s MHF Český Krumlov,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „A také mě těší, že i v letošním roce, který festivalům kvůli koronaviru nepřeje, organizátoři našli možný termín a formát pro konání akce. Věříme, že společně dále dokážeme budovat prestiž a vnímání této významné kulturní akce.“

Audi uzavřelo s Mezinárodním hudebním festivalem Český Krumlov víceleté partnerství a od letošního roku vystupuje jako hlavní partner prestižní kulturní akce s neopakovatelnou atmosférou. Letošní ročník byl ohrožen opatřeními přijatými v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19, ale organizátorům se podařilo přesunout tradiční letní termín na začátek podzimu, od 18. září do 3. října 2020. Devětadvacátý ročník MHF tak bude jedním z mála hudebních festivalů, které se v letošním roce uskuteční. Návštěvníci festivalu se mohou těšit mimo jiné na jedno z mála vystoupení České filharmonie v České republice. Stejně jako v loňském roce zajistí Audi, ve spolupráci s autorizovaným prodejcem Porsche České Budějovice, luxusní a bezpečnou přepravu pro umělce a vzácné hosty.

Management MHF Český Krumlov kromě toho nedávno převzal nejnovější modely vozů Audi. „Jsem velmi rád, že se spolupráce se značkou Audi dále rozvíjí a od tohoto ročníku bude nově prezentována na festivalu na pozici hlavního partnera. Jak značka Audi, tak náš festival patří ve svých oborech k tomu nejlepšímu. Věřím, že vzájemná spolupráce a synergie budou prospěšné pro obě strany, protože Festival je víc než jen hudba a Audi je víc než jen auto,“ těší se na pokračování oboustranně prospěšné spolupráce Jaromír Boháč, prezident festivalu MHF Český Krumlov.

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen Up! nabídne od příštího roku i vznětový dvouválec!

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov je pořádán každoročně již od roku 1992. V průběhu téměř tří desetiletí se vyvinul z několikadenní přehlídky toho nejlepšího ze světa hudby 15. až 21. století v třítýdenní akci, jež je trvalou součástí evropské kulturní scény. Na jedné z nejvýznamnějších kulturních akcí v České republice, která se obvykle koná v prázdninovém termínu, vystupují nejlepší čeští i zahraniční umělci se zaměřením na klasickou, jazzovou i folklórní hudbu. Své místo v bohatém programu má i muzikál, opera či crossover. K jedinečné atmosféře festivalu MHF přispívá prostředí historických památek města, zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO.

Zdroj: TZ Audi

O Jakub Horák

Kontakt na autora: jakub.horak@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora