Co nabídne řada 8 od BMW

BMW vždy patřila do skupiny těch automobilek, se kterými byl určitě spojený luxus. Portfolio jejích vozů je nyní samozřejmě různorodé a tak některé můžeme zařadit spíše do segmentu klasických aut. Potom tu jsou ale ukázky toho, kdy automobilka drží svůj styl a trend. A to je právě řada 8, o které je možné říci, že v rámci svého představení dokáže skutečně nabídnout něco jedinečného.

BMW řady 8 zaujme i vzhledem

Než se podíváme na onen charakteristický luxus, je třeba to vzít hezky po pořádku. Nejprve se tedy podíváme na samotný vzhled vozu. Je jasné, že zatím je nutné zůstávat jenom u posuzování z fotografií. I to ale nadále stále stačí k tomu, abychom si mohli o voze udělat celkem dobrý obrázek. BMW řady 8 zaujme především dlouhou kapotou, díky které auto vypadá skutečně celkem majestátně. Přesto si ale díky použití mnoha zajímavých tvarů ponechává svou tolik potřebnou dynamičnost.

Hlavním unikáte jsou zde primárně světlomety, které jsou velmi úzké. A my se nebojíme říci, že se jedná snad o to nejužší řešení, které BMW kdy vyrobilo. Možné je volit mezi variantou Full LED? A také variantou světlometů laserových.

Máte chytrý telefon?

Pokud ano, stačí, aby měl podporu Near Field Communication (NFC) a dále nainstalovanou aplikaci. Díky němu můžete své auto nejenom jednoduše odemknout, ale také ho nastartovat. Klíčky tak v podstatě nebudete vůbec potřebovat. Navíc možnost odemčení a nastartování může být sdílena až u pětice lidí.

Interiér nezklame

I z něho jasně dýchne kombinace kvality a také luxus. Stylové kožené prvky, nezbytné chromové části a také mnoho ovládacích prvků, které jasně potvrzují, že nesedíte v něčem obyčejném. A to i s ohledem na výbavu, kterou má BMW řady 8 více než dobrou. A pokud jde o to co bude schováno pod kapotou, mluví se o dvou motorizacích. A obě s pohonem všech kol xDrive.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen Golf R Variant Wolfsburg Edition pro Austrálii