Lamborghini pro rodinu? Urus uveze děti, psa i několik kufrů

Ať už pro nás auta znamenají cokoliv, stejně nakonec dojdeme k tomu, že musí být především užitková a praktická. A to platí dvojnásob, pokud se bavíme o autě pro rodinu, se kterým dojedete i na chalupu a bez problémů odvezete starou pračku do sběru. Možná by vás nenapadlo, že takové auto najdete i mezi modely značky Lamborghini. Ale opak je pravdou – právě jejich model Urus to všechno dokáže.

Do Urusu i s dětmi

Do kufru se vejde až 616 litrů nákladu a na přední sedačku se pohodlně vleze i člověk, který má více než dva metry. A pokud by to přece nestačilo, sedačky se dají pohodlně složit a prostor ještě zvětšit. Displeje vnitřního zábavního systému zase spolehlivě uklidní při dlouhých cestách vaše děti a cestování už pro vás konečně nebude noční můrou. Není tedy divu, že Lamborghini Urus se stal nejprodávanějším modelem značky a našel si své zastánce i mezi rodiči dětí nebo vlastníky domácích mazlíčků.

I luxusní vozy mohou být praktické

Automobilka zřejmě pochopila, že aby uspěla na trhu, musí nabízet nejen luxusní kousky pro fajnšmekry, ale i praktické vozy, které splňují nejen nároky na vzhled a design, ale i požadavky na funkčnost a praktičnost. Urus toto dokázal a určitě se nějakou dobu udrží na předních příčkách oblíbenosti mezi luxusnějšími vozy. Už dávno tedy neplatí, že s Lamborghini se můžete jet předvést tak akorát na promenádu ve městě. Naopak – vyrazit můžete i na dovolenou nebo vyzvednout děti ze školky.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora