Lexus odhalí nové LBX na pařížské zážitkové akci

Lbx Paris 1

Lexus v roce 2023 před uvedením svého zcela nového a přelomového modelu LBX pořádá po celé Evropě sérii zážitkových akcí. Poslední z této série navazující na podniky v Milánu, Londýně a Madridu se uskuteční v Paříži v tamním pekařství.

V duchu pohostinnosti v rámci principu Omotenashi značky Lexus si hosté mohou vychutnat nejlepší kulinářské zážitky od vybraného luxusního menu až po interiéry a dekorace velkorysých prostor.

Lexus spojil síly s renomovaným šéfkuchařem Morym Sackem, jenž zajistí, aby kulinářské zážitky v tomto podniku naplnily ta nejvyšší očekávání.

Mohlo by vás zajímat:  Tržní podíl Toyoty v Evropě vyšplhal na rekordních 7,5 %

Akce bude simulovat celý postup pečení, od přípravy až po hotový produkt. Hosté budou procházet jednotlivými fázemi kynutí, pečení a ochutnávání, aby nakonec spatřili zcela nový Lexus LBX, obklopený dynamickým osvětlením ve čtyřech různých odstínech.

V místnosti pro kynutí, mimořádně atraktivní zejména k postování na Instagram, obklopí hosty spousta kypících bublin, znázorňujících lehkost a nadýchanost spojenou s kynutím těsta.

Následuje fáze pečení, kde se hosté mohou těšit na teplé sálající světlo a zvuky praskajícího těsta k navození pohlcujících vícesmyslových zážitků.

Mohlo by vás zajímat:  Ceny starších ojetých aut rostly loni rychleji, zájem o ně se zvyšuje

S odkazem na hrdou japonskou tradici značky Lexus a kultovní japonskou kuchyni čeká hosty lahodná volba z lákavých sladkých pokrmů, z nichž si budou moci vybírat na běžících dopravních pásech běžně využívaných na sushi.

Akce bude příležitostí poznat LBX prostřednictvím zajímavého spojení zraku, hmatu, čichu a chuti.

O modelu LBX

Zcela nové plně hybridní elektrické LBX je doposud nejkompaktnějším vozem značky Lexus, který si plně zaslouží postavení přelomového modelu, narušujícího tradiční hierarchii luxusu s potenciálem zaujmout roli produktu, který bude v Evropě v rámci značky Lexus měnit pravidla hry. Přírůstek do etablované modelové nabídky SUV značky Lexus je atraktivní zejména pro mladší zákazníky a ty zájemce, kteří o vozu této značky dosud možná neuvažovali.